Automatyka przemysłowa

Precyzyjne serwonapędy i silniki prądu stałego – poznaj ich dystrybutora

Dystrybutor silników elektrycznych - poznaj pełną ofertę.

Coraz szersze wykorzystanie robotyki w różnych gałęziach przemysłu oraz automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych, narzuca poszukiwanie efektywnych rozwiązań z obszaru sterowania i układów napędowych. Polska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując m.in. precyzyjne serwonapędy i sterowniki serwo od uznanych światowych wytwórców.

Silniki elektryczne, przekładnie i motoreduktory od najlepszych producentów

Działająca od przeszło 15 lat na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni planetarnych i falowych, silników prądu stałego, a także motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych) produkowanych z materiałów najwyższej jakości przez najlepszych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, wytwarzającej czułe niewielkie serwonapędy charakteryzujące się dużą żywotnością oraz solidnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie są wykorzystywane m.in. w produkcji robotów przemysłowych, obrabiarek czy sprzętu medycznego, a z racji możliwości ich eksploatacji w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je też w kriogenice, lotnictwie i kosmonautyce.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, słynącą z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które cechują się wysoką przepustowością, wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci oraz szeroką obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność oscyluje na pułapie 99% także przy niewielkich gabarytach. Z kolei napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD doskonale sprawdzają się w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy dużej wilgotności (nawet do 90%), narażeniu na intensywne drgania i wstrząsy mechaniczne, a także przy nagłej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza.

Polska firma Ultra Robotics dostarcza także produkty Bodine Electric Company, Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp oraz Positec.

Lokalizacja:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]