Biżuteria

Jak wybierać srebrne pierścionki

Więcej o pierścionkach na www.pierscionkisrebrne.pl

Srebrne pierścionki to znak ponadczasowej elegancji. Elementy wyprodukowane z tego pięknego kruszcu musi posiadać w swojej kolekcji każda szykowna kobieta. Sprawdźmy więc, czym charakteryzują się te szykowne pierścionki, stanowiące idealną oprawę kobiecej ręki.

Srebrne pierścionki – jaka próba jest najbardziej popularna?

Najwyższa zawartość srebra to 999, lecz takie srebro jest stopem miękkim, nieodpornym na wszelkie zarysowania i jako pierścionek może łatwo nabawić się defektów. W sklepach znajdziemy więc najczęściej wybierane przez Polki srebrne pierścionki produkowane z surowca 925. Możemy pokusić się o pierścionek o gładkim wykończeniu lub nieco zaszaleć. Te najchętniej wybierane okraszone są ametystami, perłami, koralem, a także brylantami. Innym walorem dodatków zrobionych ze srebra jest możliwość – jeśli tylko zechcemy taka konieczność – poddania ich korekcie wielkości, o co zadbają profesjonalne zakłady jubilerskie. Żeby srebrne pierścionki wyglądały nienagannie przez wiele lat, pamiętajmy o ich regularnym czyszczeniu.

Czy w sklepach internetowych znajdziemy klasyczne srebrne pierścionki?

W każdym sklepie z eleganckimi dodatkami znajdziemy szlachetną biżuterię. Zamiast jednak wydawać fortunę w tradycyjnych salonach, warto poszperać również w sklepach internetowych, gdzie koszty są aż o 20% niższe. Dostaniemy tam srebrne pierścionki w zróżnicowanych wzorach, ozdobione szykownymi kamieniami. Nie musimy tracić czasu na zakupy, a w razie potrzeby możemy odesłać paczkę z powrotem. Takie zakupy online to ogromny asortyment i mnóstwo zabawy dla każdej damy.