Biżuteria

Srebrne kolczyki – zawsze w modzie

Dowiedz się więcej o kolczykach srebrnych na kolczyki.srebrne.net

Srebro to najpopularniejszy wśród producentów kolczyków surowiec. Nie może to oczywiście dziwić, gdyż naprawdę ma sporo dobrych stron. Jego ceny są dużo niższe niż żółtego kruszcu, a jest kruszcem szlachetnym, więc nie koroduje i latami nie traci swoich zalet. Srebrne kolczyki są też lubiane ze względu na bezpieczeństwo ich noszenia – bardzo zmniejszają wszak ryzyko wystąpienia zakażeń. Jako że są bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem dla szukających ponadczasowej oraz wytrzymałej biżuterii, warto powiedzieć parę słów o tym, w jakich miejscach je kupować i jak troszczyć się o srebrne kolczyki.

Srebrne kolczyki – w sklepie internetowym czy tradycyjnym?

Fantazja designerów srebrnych kolczyków jest nieograniczona. Wśród nich każdy znajdzie propozycje dla siebie – zarówno zwolennicy tradycyjnych pomysłów, jak i panie, które bardziej lubią eksperymentalne projekty. Przed wyborem konkretnych kolczyków dobrze zatem zorientować się, co proponują nam różni sprzedawcy. Najlepszym wyjściem z całą pewnością będzie zakup w internecie – zwłaszcza, kiedy zależy nam na znalezieniu niebanalnych projektów srebrnych kolczyków.

Jak zatroszczyć się o srebrne kolczyki?

Mimo różnych plusów, srebro posiada również wady. Najważniejsze jest to, że srebrne kolczyki po kilku latach czernieją. Łatwo do tego nie dopuścić często myjąc je specjalnymi preparatami oraz trzymając w zamkniętych pudełkach. Nigdy nie używajmy jednak do ich czyszczenia zwykłych płynów, bo mogą zniszczyć delikatny metal.