Biżuteria

Symbol elegancji – srebrne kolczyki

Zobacz, gdzie zamówić kolczyki srebrne

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najczęściej kupowanych przez panie elementów. Sprawdzają się na każdą sytuację – niezwykle wzniosłą i mniej formalną. Przekonajmy się co sprawia, że są tak rozchwytywane i gdzie możemy je kupić.

Srebrne kolczyki – najpiękniejsze wzory

Srebrne kolczyki występują w rozmaitych rodzajach. Najpopularniejsze są lekkie sztyfty, które pasują od święta i na co dzień, są skromne, a równocześnie wytworne. Równie często kupowane są długie kolczyki, które pięknie wydłużają szyję. Są okraszone drogocennymi klejnotami albo zupełnie proste. Dodatki wykonane ze srebra nie podrażniają skóry, co niejednokrotnie występuje w przypadku ozdób z tworzyw sztucznych. Wybierając kolczyki sprawdźmy próbę oraz metodę ich wykończenia – najbardziej oryginalne wykonano techniką oksydowania.

Zadbaj o swoje srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki należy skrupulatnie czyścić i systematycznie eliminować wszelkie zanieczyszczenia, żeby ciągle prezentowały się nienagannie. Należy odkurzać je codziennie miękką szmatką wykonaną z miłego w dotyku materiału, stosować profesjonalne balsamy nabłyszczające, a nieużywane kolczyki chować w przeznaczonych do tego pokrowcach. Nie polecamy natomiast przestarzałych metod polerowania, typu pasta do zębów czy sól. Tego typu substancje mocno niszczą miękką powłokę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Największy wybór biżuterii jest niewątpliwie w sklepach internetowych, które oferują szybką dostawę i atrakcyjne wyprzedaże. Ponadto zakupy w internecie to niebywały komfort, który na pewno docenią przede wszystkim zapracowane panie domu.