Dbanie o urodę Wszystko o zdrowiu

Które gabinety medycyny estetycznej wybrać? Porównaj oferty i zdecyduj

Coraz częściej korzystamy z osiągnięć medycyny estetycznej. Takie zabiegi od kilkunastu lat nie są już postrzegane jako usługi dla najzamożniejszych osób czy pacjentów po poważnych urazach. Kliniki medycyny estetycznej otwierają się także w małych miastach, a oferowane przez nie usługi spotyka się z dużym zainteresowaniem. Zazwyczaj przychodzimy do nich, by zmniejszyć oznaki starzenia się skóry, a także w celu pozbycia się różnego typu mankamentów urody. Jakie zabiegi są w nich przeprowadzane? Jak wybrać odpowiednią klinikę medycyny estetycznej, aby oszczędzić czas i ustrzec się problemów?

Jakie zabiegi wykonuje się w gabinetach medycyny estetycznej?

Wbrew pozorom medycyna estetyczna nie zajmuje się tym, czym chirurgia plastyczna. Pierwsza skupia się wszak na zabiegach realizowanych metodą nieinwazyjną i jako taka stosuje się ją przede wszystkim w problemach skórnych. Do najpopularniejszych zabiegów oferowanych przez kliniki medycyny estetycznej należą te wykonywane za pomocą lasera frakcyjnego lub diodowego, wstrzyknięcie botoksu, różnego typu peelingi, masaż mechaniczny oraz iniekcje z osocza bogatopłytkowego. Ważny element oferty gabinetów medycyny estetycznej stanowi też trwała depilacja wybranych części ciała.

Kliniki medycyny estetycznej – wyszukaj je w internecie

Szukając kliniki medycyny estetycznej, warto odwiedzić witrynę belfino.pl. To internetowy katalog firm z takich miast jak Kraków, Warszawa czy Poznań, w którym zaprezentowane są wizytówki klinik medycyny estetycznej, salonów spa, a także klubów fitness. Każda z nich zawiera najważniejsze wiadomości o danej placówce, opinie ich dotychczasowych klientów oraz instrukcje, które pomogą nam łatwo dotrzeć na miejsce.