Oświata

Interesuje Cię digital painting? Zapisz się na kurs

Na domin-krakow.pl/kurs-digital-painting-photoshop/ znajdziesz więcej szczegółów o digital paintingu

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która w dzisiejszych czasach zdobywa coraz większą popularność i jest szeroko wykorzystywana między innymi w filmie, reklamie i grach komputerowych. Chcesz rozwinąć się zawodowo lub hobbystycznie? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i zdobądź nowe umiejętności, dzięki którym będziesz obrabiać zdjęcia w Photoshopie, jak również rozwijać koncept wyimaginowanych światów i tworzyć fantastyczne postaci. Lekcje obejmują też kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przyda się do tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – program

Kurs digital painting odbywa się w niewielkich grupach, maksymalnie 8-osobowych, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć, które trwają po trzy godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, a w ich toku uczniowie poznają funkcje programów graficznych, podstawy anatomii i proporcji człowieka oraz malarstwa, dowiadują się, jak korzystać z warstw i masek, odwzorować światło, a także tworzą własne postaci. Nauka technik jak np. matte painting i photobashing pozwalają na uzyskanie spektakularnych rezultatów. Kompetentni instruktorzy z ciekawym portfolio własnych prac w każdej chwili służą fachową radą, wykonują korekty i pomagają uczniom tworzyć przykuwające wzrok rysunki cyfrowe.

Dla kogo przeznaczony jest kurs digital painting?

Kurs digital painting dostępny jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Jest przeznaczony zarówno dla hobbystów, pragnących rozwijać posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i dla kandydatów na studia na ASP oraz osób myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z animacją, reklamą, grami komputerowymi i filmem.

Lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]