Oświata

Interesujesz się animacją? Zapisz się na kurs modelowania 3D!

Kurs Blender - sprawdź informacje o ofercie na domin-krakow.pl/kurs-3d-blender/.

Świat grafiki bez ustanku się przekształca i coraz częściej artyści porzucają dotychczasowe metody preferując wykonywanie swoich prac wyłącznie cyfrowo. Dostępne oprogramowanie graficzne daje twórcom nie tylko swobodę wykonywania dzieł 2D, ale również modelowania obiektów 3D. Zapoczątkowanie przygody z modelowaniem 3D nie wiąże się obecnie znacznymi wydatkami – można przecież ściągnąć program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia animacji i obrazów 3D, a który przy tym jest w pełni darmowy.

Nauka modelowania 3D najlepiej pod okiem znającego program pedagoga

Obsługę każdego programu można opanować samemu, jednakże proces ten ciągnie się w takim przypadku dłużej i nieraz bywa niezwykle męczący. Dlatego też uczestnictwo w kursie modelowania 3D będzie niezwykle pomocne osobom, które dopiero odkrywają Blender. Oswajanie się z poszczególnymi funkcjami oraz narzędziami bądź nakładanie przeróżnych efektów i tekstur na modelowany obiekt będzie szybsze, jeżeli będzie prowadzone pod okiem wykwalifikowanego dydaktyka. Nauczyciel na bieżąco prowadzi korektę modeli wykonywanych przez uczestnika kursu zwracając uwagę na elementy, które należy dopracowac i podpowiadając ku temu stosowne drogi. Jak w przypadku innych kursów najlepiej, by był on prowadzony w małych grupach, co da instruktorowi możliwość poświęcenia każdemu kursantowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność ceniona w w branży gier komputerowych i filmowej

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest współcześnie zdolnością pożądaną i docenianą zwłaszcza w branży projektowej, filmowej i gier komputerowych. Znajomość programu Blender 3D otwiera zatem dużo perspektyw zawodowych. W trakcie kursu można stworzyć pierwsze profesjonalne dzieła, które potem można bez obaw umieścić w swoim portfolio. Nie oznacza to natomiast, że kursy modelowania 3D przeznaczone są tylko do osób, które pragną pracować zawodowo m.in. w branży filmowej i wiążą z tym swoją przyszłość zawodową. Duża liczba uczestników takich kursów to po prostu hobbyści i artyści pragnący rozwijać swoje dotychczasowe umiejętności czy też znaleźć nowe drogi ekspresji.

Lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]