Oświata

Nauka rysunku dla amatorów i przyszłych studentów ASP

Wstąp do szkoły rysunku Kraków, aby skorzystać z usług fachowców

Rysowanie może stać się sposobem na życie i wyrażeniem siebie, niemniej jednak także osoby, które nie wiążą z nim swoich artystycznych planów, mogą czerpać z niego duże korzyści. Wykazano wszak, iż nawet okazjonalne rysowanie ma zbawienny oddziaływanie na nasz stan psychiczny oraz emocje. Pozwala się odstresować i zapomnieć o codziennych problemach, jest także istotnym elementem wychowania. Liczne korzyści płynące z rysowania powodują, że wielu z nas postanawia podnieść swoje plastyczne umiejętności. Taką sposobność daje nam szkoła rysunku prowadzona przez zawodowych artystów.

Lekcje rysunku – dla kogo?

Grono uczniów, do których adresowana jest oferta lekcji rysunku, jest wyjątkowo szerokie. Część zajęć przygotowywanych jest z myślą o najmłodszych, dla których są bodźcem do rozwijania umiejętności manualnych, wrażliwości i wyobraźni. Dużo osób rozpoczynających lekcje rysunku to licealiści, którzy przygotowują się do egzaminów wstępnych na ASP – dotyczy to głównie takich miast jak Wrocław, Łódź, Warszawa czy Kraków. Nie brak też kursów adresowanych do początkujących – tych, którzy po prostu uwielbiają rysować i chcą robić to lepiej, w pełni wykorzystując swoje zdolności.

Czego nauczy nas szkoła rysunku?

Szkoła rysunku oferuje lekcje dobrane do potrzeb odbiorców o różnorodnych artystycznych zainteresowaniach. Dużo czasu poświęca się rysunkowi – to bez wątpienia najpopularniejszy typ plastycznej działalności. Niewiele mniejszą popularnością cieszą się zajęcia z malarstwa. Nauka rysunku i malarstwa to rzecz jasna nie jedyne kursy, na które można się zdecydować. Dobre szkoły oferują również naukę rysunku architektonicznego i digital painting (czyli malarstwa cyfrowego).

Lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]