pozycjonowanie Kraków, pozycjonowanie stron www Kraków
Reklama i marketing Strony internetowe w sieci Usługi

Klienci szukają firm online – o pozycjonowaniu stron www Kraków

Wszechobecność internetu oraz prostota korzystania z niego w celu wyszperania potrzebnych usług i produktów przyczyniła się do tego, iż każda firma chce aktualnie być zauważalną w sieci. Rzecz jasna, samo postawienie strony www nie zagwarantuje, iż klienci do nas trafią – kluczowa jest bowiem widoczność na wysokich pozycjach wyników wyszukiwania. Sporo małych firm, które świadczą usługi jedynie na określonym obszarze bądź wręcz w jednej miejscowości, na przykład w Lublinie bądź w Krakowie, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować i optymalizować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron to szansa dla małych podmiotów

Użytkownicy sieci poszukując w wyszukiwarkach ofert usług albo sklepów stacjonarnych stosują na ogół frazy lokalne, innymi słowy mających w składzie nazwę konkretnego miasta, przykładowo “masażysta kraków”, “sklep odzieżowy kraków” czy “restauracja włoska kraków”. W związku z tym pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla niewielkich podmiotów na zaprezentowanie swojej oferty potencjalnym odbiorcom, rezydującym w danej miejscowość. Oferta pozycjonowania dla przedsiębiorstw lokalnych posiada wszystkie cechy standardowego pozycjonowania. Wyróżnia się w rzeczywistości tym, iż strategia SEO ukierunkowana jest na przyrost widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, miedzy innymi poprzez założenie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma, wdrożenie zoptymalizowanego pod te frazy treści czy zdobywanie linków z tzw. NAP-ami, które pozwalają wyszukiwarkom powiązać stronę z określoną lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla firm z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w branży pozycjonowania, optymalizacji oraz projektowania stron www od ponad 10 lat. Przez ten okres do głębi rozeznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym miejscowym biznesom podnieść widoczność ich stron www i tym sposobem pozyskać nowych klientów. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie link building, uaktualnienie contentu, a także optymalizację techniczną strony. Nad wypełnieniem planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem prac czuwa indywidualny opiekun, a korzystając z naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może kontrolować w dowolnej chwili rezultaty pozycjonowania.

Lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]