Reklama i marketing Usługi

Promocja firmy w Mapach Google – poznaj zalety wirtualnego spaceru 3D

Na tej stronie otrzymasz rzetelną pomoc profesjonalisty w dziedzinie wykonania wirtualnego spaceru Nowy Sącz.

Spacery wirtualne, które pojawiły się wraz z udostępnieniem usługi Google Street View, zyskują coraz bardziej na popularności, dzięki czemu znajdują zastosowanie w promocji firm. Pozwalają w dostępny sposób pokazać siedzibę przedsiębiorstwa czy też nieruchomość, która jest istotna w naszym biznesie. Jest to interesujący element, który warto umieścić w wizytówce Google Moja Firma. Sporo osób nie do końca jednak ma świadomość, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje, jak również co daje jego umieszczenie w wizytówce GMF.

Czym jest wirtualny spacer w Google Moja Firma?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą fotografie tworzące realistyczny model danego wnętrza. Możemy w nim rozglądać się po pomieszczeniach i przechodzić do kolejnych miejsc nieruchomości, w której się znajdujemy. Zatem wirtualny spacer to w kilku słowach możliwość odwiedzenia poszczególnych pomieszczeń nieruchomości i swobodnego przemieszczania w jej granicach. Wirtualne spacery można dodawać obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki zostanie udostępniony internautom przeglądającym Mapy Google w poszukiwaniu usług w danej lokalizacji. Spacer 3D w wizytówce Google Moja Firma ma formę fotografii, a po kliknięciu tego elementu Google kieruje nas nas do dedykowanej strony, gdzie zaczynamy wycieczkę po danym budynku. Spacer jest wgrywany na serwery Google, zatem nie musimy troszczyć się o jego utrzymanie czy dodatkowe opłaty. Możemy go natomiast prezentować klientom na naszej stronie www.

Dlaczego opłaca się aktywować wirtualny spacer VR??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto dodać do wizytówki z kilku powodów. Główny z nich to budowanie wizerunku rzetelnej firmy oraz pokazanie się klientom od najlepszej strony. Dzięki temu dużo chętniej będą wybierali nas spośród konkurencyjnych marek, jak również obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli na naszej stronie www oraz w wizytówce Google Moja Firma będziemy posiadali wirtualny spacer i fotografie bardzo dobrej jakości, wyszukiwarka Google sama oceni nas wyżej i będzie promować nas częściej od konkurencji nie posiadającej spaceru 3D. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest także niesłychanie proste. Na rynku działa wielu profesjonalnych fotografów, którzy w krótkim czasie i – co równie najistotniejsze – w przystępnej cenie wykonają taki spacer i dodadzą go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer Google Maps jest ważnym narzędziem w wielu branżach. Na pewno będzie to branża hotelarsko-turystyczna, w której nierzadko chcemy pochwalić się oferowanymi apartamentami do wynajęcia. Można również pokazać tą metodą swoje biuro czy punkt, gdzie pracujemy, np. gabinet medycyny estetycznej bądź restaurację. Z wirtualnego spaceru możemy skorzystać także wtedy, kiedy poszukujemy nowych pracowników, by przekonać ich do złożenia dokumentów do naszej firmy.

Lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]