Reklama i marketing Usługi

Wirtualny spacer 3D – sposób na promocję firmy w Mapach Google

Więcej o promocji firmy w Mapach Google na www.fotografsv.pl/promocja-firmy-w-mapach-google/.

Promocja firmy w Mapach Google to dzisiaj istotny punkt promocji marki w internecie. Z jej pomocą jesteśmy widoczni dla osób wyszukujących określonej usługi w danej lokalizacji i umożliwia to pozyskanie nowych klientów. Istnieje świetny sposób, by wśród mnóstwa podobnych firm w naszym mieście wyróżnić się na Mapach Google i zdystansować konkurentów. Jednak czym jest wirtualny spacer 3D? Czy powoduje, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze skuteczniejsza? Dlaczego warto w niego zainwestować? Odpowiedzi prezentujemy poniżej.

Wizytówka firmy w Mapach Google – bądź oznaczony w swojej miejscowości

Promocja firmy w Mapach Google polega na uzupełnieniu wizytówki w Google Moja Firma i zaistnieniu na mapie w danej lokalizacji. Od teraz będziemy oznakowani na mapie Google symbolem pinezki i wyświetlani użytkownikom szukającym konkretnych firm, marek bądź ofert. Jednakże sama obecność w tym miejscu może nie być wystarczająca, by wyprzedzić konkurencję i przyciągnąć do siebie klienta. Aby promocja firmy w Mapach Google była skuteczna, warto wykonać kilka kolejnych kroków, które pomogą nam sprawniej się reklamować. Bezsprzecznie należy do nich uzupełnienie w wizytówce Google umieszczenie estetycznych zdjęć, stosownej prezentacji firmy, wszelkich aktualnych informacji i adresu strony internetowej firmy. Istnieje także inna znakomita metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, która wyróżni nas z tłumu wielu marek, gdyż nadal mało firm ją używa. To wirtualny spacer po naszej firmie, który można wstawić jako dodatek tradycyjnych zdjęć w wizytówce na Google Maps.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma – czy to się opłaca?

Wirtualny spacer po firmie to spacer analogiczny do Google Street View, ale prezentujący nasze biuro bądź lokal. Dzięki wirtualnemu spacerowi możemy przemierzać korytarze i obejrzeć pomieszczenia. Taki wirtualny spacer możemy także odbywać na rozmaitych urządzeniach np. telefonach komórkowych lub w okularach VR. Daje to potencjalnemu klientowi możliwość szybkiego i wygodnego sprawdzenia wszelkich „zakamarków” naszej firmy. Choć technika ta jest prosta do zrealizowania, jest nad wyraz efektowna i przykuwa uwagę wielu użytkowników. Nadal jednak mało firm postanawia ją zastosować, pomimo tego, że wirtualny spacer 3D ma sporo atutów i jest skuteczną metodą na efektywną promocję firmy w Mapach Google oraz wyprzedzenie konkurencji w danej lokalizacji. Warto uzupełnić wizytówkę na Mapach Google o taki spacer, ponieważ sama wyszukiwarka wyróżnia wizytówki, które posiadają profesjonalnie wykonane fotografie wysokiej jakości czy wirtualne spacery. Także klienci mający możliwość zwiedzenia naszej firmy, restauracji czy kliniki, częściej dadzą się przekonać do korzystania z naszych usług. Raz wydane środki na wykonanie takiego spaceru będą działały na naszą korzyść przez kolejne lata bez potrzeby ponoszenia dodatkowych wydatków.

Lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]