Robienie zakupów

Celebrtyki – biżuteria noszona przez gwiazdy

Jeśli chcesz nabyć naszyjniki celebrytki, koniecznie wejdź na www.bizutik.pl/naszyjniki/celebrytki

Supermodne delikatne naszyjniki celebrytki chętnie noszą kobiety w różnym wieku. Duża dostępność wzorów oraz materiałów, z jakich są wykonywane sprawia, iż każdy łatwo znajdzie gadżet idealny dla siebie. Można spodziewać się, że moda na nie pozostanie na dłużej, ponieważ celebrytki pasują do właściwie wszelkich stylizacji i na wszelkie okazje. Czym charakteryzuje się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – łańcuszki noszone przez gwiazdy

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele celebrytek, piosenkarek oraz aktorek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten błyskawicznie przejęły także „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Naszyjniki te wykonywane mogą być z rozmaitych materiałów – srebra, srebra powleczonego złotem oraz złota, a zatem są dostępne dla wszystkich kobiet chcących zaopatrzyć się w te modne ozdoby, bez względu na to, jakim dysponują portfelem. Mnogość wariantów zawieszek sprawia, że naszyjniki celebrytki znaleźć można obecnie w każdym sklepie z biżuterią oraz dostrzec je u wielu dziewcząt i kobiet.

Wyraź to odpowiednią celebrytką

Celebrytka rzadko jest wyłącznie gadżetem dekoracyjnym – najczęściej niesie także z sobą przesłanie, zawarte w znaczeniu jej zawieszki albo grawerze. Każda charakterystyczna zawieszka posiada swe własne, unikalne znaczenie. Najpopularniejsze wzory to gwiazdka, serduszko, kółeczko pełne albo z otworem, żyletka, symbol nieskończoności czy słonik. Panie zwykle wybierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według gustu, lecz również pasującego znaczenia. Serce jest oczywiście symbolem miłości, kółko wskazuje na niezłomność, jest też zawieszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest symbolem szczęścia oraz boskiej mocy, słonik – powodzenia, wiedzy i władzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkim, co się robi, a żyletka jest symbolem buntu i nieprzeciętności.
Dużą zaletą celebrytek jest to, iż można je nosić nie tylko do wieczorowych kreacji, ale również codziennych stylizacji, niezależnie od tego, z jakiego zostały wykonane materiału, na co wpływ ma zapewne ich bardzo subtelny charakter. Zazwyczaj wybiera się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, lecz kobiety czasem noszą też dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te świetnie komponują się z posiadającymi podobne cechy kolczykami gwiazd i bransoletkami celebrytkami.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]