Robienie zakupów Zagadnienia motoryzacyjne

Części zamienne do Renault kupuj w profesjonalnym sklepie

Chcesz kupić części zamienne Renault? Sprawdź france-car.com.pl

Samochody Renault wciąż cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Użytkownicy cenią różne ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, iż w 2014 roku nasi rodacy nabyli ponad pięć tysięcy modeli Scenic oraz aż 3,5 tyś. pojazdów Megane. Megane jest popularny ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Znacznym zainteresowaniem klientów cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym roku kupiono blisko 2800 sztuk tego modelu.

Części zamienne Renault – które często się psują?

Kupiłeś wymarzony samochód i chcesz jak najlepiej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do rozlicznych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w stosownie zaopatrzonych sklepach online. Można w nich znaleźć elementy nadwozia, układu chłodzenia, silnika i podwozia, jak i wiele pozostałych. Z opinii klientów wynika, iż najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu narzekają właściciele modelu Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy kupili Renault Megane, chociaż w tym przypadku awarii ulega również ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się oryginalne części zamienne Renault

Regularne inspekcje techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego korzystania z samochodu tej francuskiej marki. Oferowane w sprzedaży elementy są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, które chcą własnoręcznie wymienić niedziałające podzespoły.

Lokalizacja:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]