Robienie zakupów Wszystko o zdrowiu

Czym wyróżnia się lekka przyłbica ochronna Mini Shield?

Jeśli szukasz mini przyłbic, zobacz tutaj.

COVID-19, który rozprzestrzenił się na wszystkie państwa, na skroś odmienił nasze życie oraz relacje z innymi ludźmi. Zasady dystansu społecznego nakładają nieodzowność korzystania ze rozmaitych środków, które mają chronić nas przed rzeczywistym zagrożeniem kontaktu z tym groźnym wirusem. Idąc do apteki bądź restauracji, gdzie zazwyczaj przebywamy w większym tłumie ludzi, musimy bezwzględnie zakładać na usta i nos maseczkę ochronną. Jak natomiast postąpić, jeżeli ciężko nam się oddycha w popularnej maseczce z materiału?

Przyłbica ochronna – trwała i komfortowa

Osoby, które uważają ochronne maseczki z materiału za niewygodne i mają trudności z zaczerpnięciem oddechu w trakcie ich używania, mogą sprawić sobie mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony jest właśnie maseczka wielorazowa Mini Shield marki Vitberg. Chroni ona użytkownika przed zakażeniem wirusem identycznie jak maska chirurgiczna, a więc zasłania nos oraz usta, ale przy tym zapewnia swobodę oddychania. Jej największymi plusami są wytrzymałość, wygoda oraz nieznaczna waga, nie przekraczająca 7-10g. Ta mini przyłbica wytworzona jest z surowców, dzięki którym może być stosowana wiele razy. Jej przejrzystą przysłonę po każdym założeniu można oczyścić, a samą całość można także czyścić ręcznie (do 30 razy) w wodzie z mydłem.

Ochronna przyłbica – dla osób pracujących i astmatyków

Taką maseczkę wielorazową rekomenduje się używać każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, ale i na wygodzie. Osoby mające kłopoty z oddychaniem, mające ukończony 50 rok życia bądź sportowcy pozytywnie ocenią swobodę jaką daje taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona również rekomendowana wszystkim, którzy mają obowiązek nakładać maseczki ochronne podczas pracy. Vitberg Mini Shield nie krępuje ruchów szyi, nie powoduje parowania okularów, a jej stosowanie nawet przez wiele godzin nie wywołuje wrażenia dyskomfortu. Młodsi użytkownicy na pewno docenią też to, że działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy na urządzeniach mobilnych.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]