Robienie zakupów Żywność

Delektuj się dobrą kawą co dnia – kompatybilne kapsułki Tchibo Cafissimo

Co trzeba wiedzieć o Cafissimo kapsułki?

Technika parzenia kawa w kapsułkach jest znana od ponad czterdziestu lat i stopniowo pozyskała sobie miliony zwolenników. Ten wygodny proces pozwala na zaparzenie napoju wysokiej jakości wyjątkowo prostą metodą – wystarczy umieścić kawę w kapsułce w zasobniku w ekspresie, uzupełnić w nim pojemnik z wodą i zaledwie po kilkunastu sekundach można cieszyć się pobudzającą kawą.

Zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Znamy kilka systemów takiego przygotowywania kawy. Jednym z popularniejszych na świecie jest ten stworzony przez niemiecki koncern Tchibo. Kapsułki Tchibo Cafissimo mają inna formę niż pozostałe, co przez długi czas narzucało klientom wymóg zaopatrywania się w kapsułki z kawą u jednego dostawcy. Kwestia ta dotykała wszelkich systemów kaw w kapsułkach, jednakże w ostatnich latach dostępnych jest na rynku – także w Polsce – coraz więcej ich zamienników. Producent Italian Coffee wytwarza kapsułki do wielu systemów, w tym też zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo firma ta utworzyła linię kaw speciality, a więc tzw. kaw single origin. Taka kawa cechuje się tym, iż wywodzi się z jednej uprawy, zbioru i gatunku. Smak jej naparu jest charakterystyczny, bowiem ma na niego wpływ wiele najrozmaitszych elementów, między innymi pogoda panująca w danym roku. Mieszanie tego rodzaju kaw z mlekiem czy dodatkami aromatyzującymi zagłusza ich niepowtarzalny nuty smak. W sklepach kupimy zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo zawierające kawę z ziaren z Nikaragui oraz Kolumbii (arabika), a także Angoli (robusta). W tych kawach wyraźnie dostrzegalne są naturalne nuty kakaowe, kwiatowe oraz czekoladowe.

Ile kosztuje kawa z zamienników kapsułek Tchibo Cafissimo?

Ekspresy do kawy w kapsułkach sprawdzą się zarówno w domu, jak i w hostelach czy urzędach. Koszt napoju w przeliczeniu na jedną porcję nie jest znaczny – zwykle zamyka się w granicy 1-1,40 zł. Oznacza to, iż taka kawa jest kilkukrotnie tańsza aniżeli tożsamy napój serwowany w bufetach w biurze bądź w kafeteriach na mieście. Niewysokie ceny i nowoczesny design urządzeń na kapsułki powodują, iż z każdym rokiem częściej pojawiają się one w naszych mieszkaniach. Za ich sprawą zaserwujemy gościom najwyższej jakości kawę podczas weekendowych spotkań, a jednocześnie sami będziemy mogli radować się filiżanką takiej kawy przed wyjściem do pracy, nie obawiając się o gigantyczne koszty. Jeśli zamierzamy zamówić zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo sprawdźmy uprzednio czy są zgodne z posiadanym przez nas sprzętem.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]