Robienie zakupów Zagadnienia motoryzacyjne

Duża ładowność i opływowe kształty – boxy dachowe

Dowiedz się więcej o boxach dachowych.

Bagażniki dachowe to praktyczna metoda umożliwiająca przewóz znacznej ilości bagaży, sprzętu turystycznego i sportowego oraz innych ładunków bez zajmowania przestrzeni wewnątrz pojazdu. Na rynku jest dostępnych mnóstwo rodzajów bagażników dachowych – modele podstawowe na relingach, uchwyty narciarskie i rowerowe, boxy dachowe, a także listwy dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej jakości bagażniki wykonane z materiałów odpornych na zniszczenia, rdzę czy promieniowanie słoneczne. Niezwykle popularne są też boxy dachowe o opływowym kształcie, które nie stawiają oporu powietrza podczas jazdy. Naturalnie, rodzaj bagażnika musi być dopasowany do modelu samochodu oraz preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – spora ładowność

Nowoczesne bagażniki dachowe w postaci boxa posiadają centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży oraz dodatkowo pasy transportowe, dzięki którym spakowane przedmioty pozostają na swoim miejscu nawet na bardzo ciężkich trasach. Niskoprofilowe i mocne modele mają sporą ładowność, a ich użytkowanie jest niebywale wygodne. Niektóre boxy dachowe otwierają się z 3 stron, co ułatwia dostanie się do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest nieskomplikowane i nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien z nich korzystać?

Przewożenie bagażu na dachu samochodu to użyteczne rozwiązanie, z którego korzysta szeroka rzesza kierowców. Bagażniki dachowe kupują przede wszystkim osoby aktywnie spędzające urlop na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym zmieszczą się również na narty, deski snowboardowe, a także inne rodzaje sprzętu sportowego, których ze względu na wymiary nie umieścimy w środku samochodu.

Lokalizacja:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]