Biżuteria Robienie zakupów

Jakie usługi świadczy jubiler?

Na obraczki.net.pl znajdziesz jubilera Kraków na miarę Twoich potrzeb

Wraz z ewolucją internetu oraz rozwojem rynku, zmieniliśmy też nasze zwyczaje odnośnie robienia zakupów. Dziś coraz częściej korzystamy z opcji zamawiania przez internet. I choć w sieci można odnaleźć nieomalże wszystko, wciąż wiele rzeczy należy kupować w sklepach stacjonarnych. Jednym z nich jest biżuteria.

Sklep jubilerski – tu otrzymasz poradę od profesjonalisty

Kupno platynowej broszki, wisiorka lub pierścionka wiąże się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Zatem, żeby być pewnym, iż biżuteria spełni wszystkie nasze wymagania, najlepiej przyjrzeć się jej w świetle dziennym u jubilera. Jest mnóstwo argumentów, które uzasadniają takie postępowanie. Podczas wizyty w sklepie jubilerskim, w szczególności jeśli planujemy kupić pierścionek czy też obrączki ślubne, mamy okazję nałożyć biżuterię i przekonać się jak w rzeczywistości będzie ona wyglądać na palcu. Jeżeli zaś znajdziemy design pierścionka jaki nam się spodoba, ale będzie on zbyt luźny lub za ciasny, jubiler na nasze życzenie dostosuje go do pożądanego rozmiaru albo zrobi nowy. Następną zaletą kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania profesjonalnej wskazówki jubilera. Pomoże on nam dobrać stosowny kruszec, zaprezentuje współczesne trendy we wzornictwie, podpowie które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej karnacji, a osobom szukającym biżuterii na prezent doradzi, co teraz daje się z okazji komunii, ślubu czy imienin.

Sklep jubilerski – reperacja zepsutej biżuterii i jej grawerowanie

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich dzieł, ale także świadczą pomocnicze usługi. Reperacja popsutej biżuterii jest główną z nich. Jeśli rozerwał się nam wisiorek bądź wypadł kamień z kolczyka, jubiler ekspresowo i sprawnie naprawi go w swojej pracowni. Gdy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś, kto miał inny rozmiar palca, jubiler zmieni obwód takiego sygnetu. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje też na zawieszce lub pierścionku gratulacje, podziękowania, datę albo inny znaczący dla nas tekst. Natomiast jeśli chcemy obdarować kogoś wyjątkowym upominkiem, albo mamy swój pomysł na naszyjnik bądź pierścionek, możemy powierzyć jubilerowi stworzenie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeżeli w szkatułce posiadamy niekompletną albo zbędną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie działa skup metali szlachetnych.

Lokalizacja:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]