Biżuteria Robienie zakupów

Kolczyki na biglach – zakupowe ABC

Więcej o kolczyki bigle

Kolczyki to nie tylko szlachetne minerały i inne materiały. Ważne są bowiem nie tylko ich projekty, ale również względy funkcjonalne – kolczyki, których nie nosi się komfortowo niewątpliwie nieczęsto będą wyciągane z opakowania. Dlatego wybierając biżuterię warto sprawdzić, jaki typ zapięcia mają. Rozmaitość zapięć jest rzecz jasna ogromna – angielskie, sztyfty czy bigle. Które z nich okażą się najlepszym rozwiązaniem? Dobrze na przykład postawić na kolczyki na biglach – są wszak praktyczne i doskonale wyglądają.

Kolczyki na biglach – jak dopasować?

Kolczyki na biglach rekomendowane są przede wszystkim dla kobiet o stosunkowo kwadratowej twarzy – są długie, więc nadają twarzy ostrości. Świetnie będą również wyglądały na okrągłej twarzy – zwłaszcza, jeżeli postawimy na kolczyki z biglami z długim korpusem. Należy przy tym nadmienić, iż kobiety o trochę innej twarzy też mogą postawić na kolczyki na biglach – wystarczy, że znajdą odpowiedni wzór.

Kolczyki na biglach – kamienie

Kolczyki na biglach wytwarzane są z różnych kamieni – to zależne jest od kosztów ich pozyskania i wyobraźni złotnika. Największą popularnością cechują się z pewnością kolczyki na biglach z topazami, kryształami oraz minerałami sztucznymi – między innymi z cyrkoniami. Które z nich warto wybrać? To rzecz indywidualnych upodobań – niekiedy korzystniej prezentować się będą kolczyki z topazem, kiedy indziej lepiej sprawdzi się kamień sztuczny, więc kupno kolczyków należy przeanalizować samemu.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]