Robienie zakupów Sport, rekreacja, hobby

Lonża dla konia – rodzaje i zastosowanie

Lonżę dla konia kupisz na http://tinyurl.com/y3efwbxq

Lonża jeździecka to przyrząd na co dzień wykorzystywany podczas lekcji jazdy konnej i tresur. Jakiego typu lonże dla konia są dostępne na rynku? Z czego są wytwarzane te przyrządy i gdzie najlepiej ich szukać?

Typy i zastosowanie lonży jeździeckiej

Lonża dla konia to właściwie długa lina, najczęściej mająca 5-8 metrów, na której prowadzi się wierzchowca w czasie lekcji jazdy i ćwiczenia umiejętności związanych z utrzymywaniem równowagi w siodle, łapaniem strzemion, trzymaniem wodzy, jak również dosiadem. Zwierzę jest prowadzone po obrysie okręgu, natomiast lonża jest wykorzystywana do kontrolowania zachowania konia. Sprzęt ten wykorzystują też akrobaci cyrkowi oraz woltyżerzy do szlifowania technik i asekuracji wykonywanych trików. Lonża jest w dodatku pomocna przy hipoterapii. Lonża dla konia może również być wykorzystywana w trakcie ćwiczeń bez jeźdźca – w takim przypadku służy do treningu młodych osobników oraz zapewnienia im właściwej porcji aktywności.

Lonża jeździecka – postaw na akcesoria uznanych marek

Szerokie spektrum przyrządów jeździeckich spotkasz w bogato zaopatrzonych sklepach online, które oferują specjalistyczny ekwipunek w dobrych cenach. Posiadają one profesjonalne lonże jeździeckie od uznanych producentów – między innymi Waldhausen, Harrys Horse czy Kerbl. Interesuje Cię lonża jeździecka w błękitnym, różowym, a może zielonym kolorze? Internetowy sklep Horse-Trade oferuje ogromny wybór produktów, które sprostają oczekiwaniom najbardziej kapryśnych entuzjastów jazdy konnej. W ofercie obecne są produkty wykonane m.in. z materiału nylonowego. Lonże zaopatrzone są w obrotowe zapięcie, a miękki materiał jest miły w dotyku.

Lokalizacja:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]