odzież jednorazowa producent
Bezpieczeństwo Robienie zakupów

Maseczki, buty, fartuchy – co oferuje producent jednorazowej odzieży ochronnej?

Sektor spożywczy musi spełnić restrykcyjne standardy w każdej fazie produkcji. Toteż tak ważne jest, by załogi fabryk oraz zakładów wytwarzających żywność zostały wyposażone w najwyższej jakości ubiór ochronny, zatwierdzoną do stosowania w tej branży. Firmy mogą zamówić takie artykuły między innymi w Global Food Hygiene, które jest krajowym dystrybutorem oraz producentem odzieży roboczej.

Global Food Hygiene – co wypada wiedzieć o tej spółce?

Global Food Hygiene działa na krajowym rynku od przeszło 5 lat, a odniesione tu sukcesy pozwoliły jej w 2020 roku otworzyć się też na rynki europejskie. Aktualnie w asortymencie spółki znajdują się moduły odzieży roboczej, takie jak maski wielowarstwowe, w tym również te osłaniające brodę, czepki i kominiarki, buty, rękawice jednokrotnego i wielokrotnego zastosowania oraz kombinezony. Jednym z istotnych wyrobów marki są foliowe fartuchy jednorazowe w rolce zaprojektowane osobiście przez zespół fachowców firmy i produkowane z pomocą autorskiego wykrojnika. Spółka może poszczycić się grupą blisko 800 odbiorców, którzy stosują jej artykuły. Produkcja także przedstawia się imponująco – z linii produkcyjnej schodzi miesięcznie mniej więcej 700 tysięcy fartuchów.

Producent jednorazowej odzieży ochronnej – permanentny rozwój

Należy zaakcentować, iż Global Food Hygiene wciąż wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów, nie tylko odnośnie zróżnicowania dostarczanych przez nią elementów odzieży ochronnej. Firma kładzie nacisk na nieustający progres, implementując innowacyjne rozwiązania logistyczne, jak i poprawiając infrastrukturę spółki (m.in. modernizując hale magazynowe oraz produkcyjne), za co przyznano jej kilka prestiżowych nagród. Głównym zamierzeniem Global Food Hygiene jest integracja poszczególnych procedur oraz intensywna współpraca pomiędzy różnymi sekcjami firmy, co docelowo ma przyczynić się do osiągnięcia maksimum szybkości w wypełnianiu zamówień tak, żeby trafiały one do klientów w ciągu 24 godzin.

Lokalizacja:
Global Food Hygiene D.Urbański Spółka Komandytowa
Kuśnie 41D
98-200 Sieradz

Tel.: +48 43 827 36 66
E-mail: [email protected]