Robienie zakupów

Masz problem z wandalami? Dowiedz się więcej o środkach do mycia elewacji

Zobacz, gdzie zamówić środek do mycia elewacji, wejdź na https://verdeavis.pl/chemia-profesjonalna/usuwanie-zabrudzen/usuwanie-graffiti.html.

W ostatnim czasie problem pojawiania się malunków na elewacjach budynków i murach znacznie się nasilił. Na ogół mają one formę napisów namalowanych sprayem. Ich wartość artystyczna jest żadna, a ponadto zazwyczaj napisy te zawierają treści rasistowskie lub obcesowe. Nie dziwi zatem, że administratorzy lub właściciele budynków czynią wszystko, by usunąć je z murów. W tym celu przeważnie decydują się na powtórne pomalowanie ściany – to jednak jest całkiem kosztowne i pochłania mnóstwo czasu. Inną opcją jest zastosowanie środka do usuwania farby.

Działanie preparatu do czyszczenia elewacji?

Działanie tychże środków opiera się na aktywnych czynnikach rozpuszczających komponenty najpopularniejszych farb – w szczególności różnego rodzaju żywice. Ich odpowiedni skład sprawia, iż preparaty tego typu pozwalają na mycie nawet bardzo porowatych elewacji. Dobre środki do usuwania farby nie mają w składzie rozpuszczalników takich jak toluen, które są niebezpieczne dla ludzi oraz otoczenia. Użycie środków do mycia elewacji polega na nałożeniu ich na ścianę budynku – w tym celu trzeba skorzystać z szerokiego pędzla bądź wałka. Po około 60 minutach preparat należy wypłukać wodą albo zmyć myjką ciśnieniową.

Kto powinien wybrać środek do usuwania farby olejnej?

Środki do czyszczenia elewacji winny znajdować się pod ręką wszystkich firm sprzątających, które pracują na rzecz wspólnot mieszkaniowych, bo to przede wszystkim fasady nieogrodzonych bloków są narażone na działania wandali. Nieduże opakowanie środka okaże się przydatny także posiadaczom firm, sklepów czy domów jednorodzinnych. Zakup preparatu do usuwania farby olejnej to w porównaniu z koniecznością pomalowania ścian po raz kolejny istotna oszczędność – zarówno jeśli idzie o czas niezbędny do wykonania tej pracy, jak i koszty kupna farby.

Lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]