Robienie zakupów

Maty przemysłowe – niezastąpione w wielu zakładach pracy

Potrzebujesz mat gumowych przemysłowych? Wejdź na verdeavis.pl/wyposazenie/maty-podlogowe/maty-specjalistyczne.html

Maty podłogowe posiadają mnóstwo zastosowań i są używane w gastronomii, służbie zdrowia, przemyśle i innych sektorach rynku. Interesują Cię ergonomiczne i funkcjonalne wycieraczki przemysłowe? Dowiedz się, jak się je stosuje.

Mata dezynfekcyjna przejazdowa – gdzie się ją stosuje?

Maty dezynfekcyjne użytkowane są w wielu sektorach – w warsztatach samochodowych, przy stanowiskach obróbki metali, w myjniach, na stacjach benzynowych, lokalach gastronomicznych, w szpitalach specjalistycznych, w zakładach przetwórstwa spożywczego, kuchniach, stanowiskach obróbki żywności, narzędziowniach, przy hodowli trzody chlewnej, a więc wszędzie tam, gdzie niezbędne jest utrzymanie czystości. Maty dezynfekcyjne uniemożliwiają rozprzestrzenianie się niebezpiecznych drobnoustrojów chorobotwórczych – bakterii, grzybów i wirusów, a także zmniejszają zagrożenie przenoszenia się opiłków czy pyłu. W sklepach dostępne są również maty olejochłonne, które wspaniale sprawdzają się w warsztatach i innych obiektach, w których możliwe jest ryzyko przenoszenia się na obuwiu różnych smarów. Maty te wchłaniają bowiem ciecze oleiste.

Maty przemysłowe – podnieś bezpieczeństwo i ergonomię pracy

Maty dezynfekcyjne przejazdowe mają właściwości amortyzujące i antypoślizgowe, dzięki czemu podnosi się komfort i bezpieczeństwo pracowników oraz pozostałych osób przebywających wewnątrz obiektów. Niektóre maty przemysłowe są powleczone powłoką wzbogaconą korundem, co pozytywnie wpływa na ich antypoślizgowe właściwości. Oprócz tego specjalne profile najazdowe mat przemysłowych chronią przed przypadkowym potknięciem się.

Lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]