Modne kolory biustonoszy na lato 2021
Robienie zakupów

Modne kolory biustonoszy na lato 2021

Lato to okres, gdy chowamy do szafy grubsze ubrania i wyciągamy zwiewne koszule i topy. Wiele krojów wakacyjnych sprawia, że noszenie klasycznej bielizny jest problematyczne, gdyż ramiączka lub fragmenty miseczek wystają spod ubrania. Jakie biustonosze będą modne latem?

Jaki kolor biustonosza wybrać na lato?

Kolor biustonosza na lato uwarunkowany jest przede wszystkim strojem. Wakacje to okres ślubny, dlatego wiele Pań pragnie wyglądać atrakcyjnie w kreacji okolicznościowej. Najlepsza bielizna w przypadku sukienek balowych i strojnych kombinezonów to zdecydowanie cieliste odcienie i poste formy. Zadaniem takiego biustonosza jest uwypuklenie atutów, zebranie piersi i uniesienie ich. Jednocześnie bielizna nie powinna być widoczna pod ubraniem.
Lato to także czas energetycznych kolorów. W tym sezonie szczególnie popularne są pastele, a nawet neony. W zależności od typu stylizacji i okazji, każdy ma szansę odnaleźć odpowiedni kolor i model stanika. Oczywiście cały czas na topie są klasyczne kolory, ze szczególnym uwzględnieniem bieli, czerni czy czerwieni.

Jak łączyć kolory bielizny z ubraniem latem?

Kolory biustonoszy na lato mogą albo współgrać ze strojem, albo wyróżniać się na zasadzie kontrastu. W pierwszym przypadku mamy do czynienia z okolicznościowymi stylizacjami, które powinny być utrzymane w podobnym tonie. Po drugiej stronie są energetyczne barwy o dużym nasyceniu, które prezentują się szczególnie atrakcyjnie na opalonej skórze. Intensywne kolory można łączyć z białą lub czarną bazą, tworząc w ten sposób ciekawe połączenie.

Co zrobić, by biustonosz był dobrze dopasowany?

Wiele Pań w każdym wieku zadaje sobie pytanie jak dobrać biustonosz. Aby dopasować stanik do wymiarów i typu sylwetki, należy przede wszystkim dokonać dokładnych pomiarów ciała. Zmierzenie ich za pomocą metra krawieckiego pozwala na lepsze dobranie bielizny. Każdy producent posiada własną tabelę rozmiarów, która może się nieznacznie różnić, dlatego warto zawsze weryfikować wymiary ciała tuż przed zakupem.

Należy zwracać uwagę na typ i kształt miseczki, ale przede wszystkim obwód pod biustem warunkujący dobranie wygodnego i przewiewnego stanika. Taśma nie może zbyt ciasno opinać, sylwetki, gdyż może to skutkować odparzeniami w okresie letnim. Zbyt luźny fragment materiału sprawi, że biustonosz będzie się przemieszczał podczas wykonywania ruchów.

Elegancka bielizna damska jest uniwersalna i sprawdzi się zarówno latem, jak i w okresie jesiennym. Charakteryzuje się przede wszystkim ponadczasowymi krojami i stonowanymi barwami. Taki typ bielizny będzie odpowiedni na każdą sytuację.

 

[artykuł partnerski]