mydło dezynfekujące, mydło w piance
Robienie zakupów

Mydło dezynfekujące – w płynie i w piance

Mydło dezynfekujące eliminuje z powierzchni skóry chorobotwórcze bakterie oraz inne niebezpieczne patogeny. Czym winno cechować się mydło w płynie, żeby sprostało wymaganiom przeróżnych odbiorców? Gdzie używane są profesjonalne mydła dezynfekujące?

Zastosowanie mydła dezynfekującego

Mydła o właściwościach bakteriobójczych stosowane są nie tylko w gospodarstwach domowych, ale także zamawiane przez placówki medyczne, zakłady pracy czy przemysł spożywczy. W sprzedaży dostępne są rozmaite rodzaje mydeł – produkty w piance, w płynie, uzupełnione o dodatkowe składniki odżywcze, przeznaczone do skóry delikatnej, mycia włosów oraz ciała, mydła w opakowaniach z pompką, jak również do aplikowania z bezdotykowych zasobników, które zapewniają wysoki stopień higieny. Na szczególną uwagę zasługuje mydło w piance stanowiące produkt niezmiernie ekonomiczny – pozwala uzyskać aż 2,5 tyś. doz mydła z pojemnika 1000 ml. Mydło w piance dobrze rozprowadza się na skórze, bez trudu zmywa, a zarazem efektywnie myje.

Naturalne mydło w płynie dla delikatnej skóry

Mydła antybakteryjne dostępne w ofercie sklepu VerdeAvis są przebadane dermatologicznie i spełniają europejskie normy jakościowe. Środki pielęgnacyjne przeznaczone dla osób z wrażliwą skórą nie zawierają barwników, substancji zapachowych ani innych czynników alergicznych – można je stosować codziennie, bez narażenia się na podrażnienia. Część produktów zostało wyróżnionych certyfikatem Ecolabel, który świadczy o najwyższej jakości i jest nadawany środkom nieszkodliwym dla ekosystemu. Mydła antybakteryjne dostępne w ofercie sklepu VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i zaopatrzone w zdejmowaną pompkę dozującą, co upraszcza ich późniejszy recykling.

Lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]