Dbanie o urodę Robienie zakupów

Nie tylko lakier – pyłki i ozdoby do paznokci

Jeśli chcesz kupić pyłki do paznokci, koniecznie sprawdź houseofbeauty.com.pl.

Zdobienie paznokci na pozór jest proste. W rzeczywistości to skomplikowane zadanie wymagające stosownych umiejętności oraz specjalnych materiałów. Efekt końcowy manicure wykonanego przez doświadczoną kosmetyczkę rekompensuje jednak koszty związane z wizytą w salonie piękności. Ciekawie umalowane paznokcie wywołają zachwyt u każdego, kto je zauważy, a dla właścicielki będą źródłem prawdziwej dumy. Jakie ozdoby do paznokci możemy wybrać u kosmetyczki? Jak dobrać produkt, który będzie najlepiej prezentował się na naszych palcach?

Pyłki do paznokci – efekt lustrzanego odbicia

Do zdobienia paznokci podobno wystarczy najzwyklejszy lakier. Warto jednak mieć na uwadze, iż samym lakierem nie uzyskamy naprawdę ładnych efektów. Te są możliwe wyłącznie przy użyciu dodatkowych środków, takich jak pyłki do paznokci. Z ich pomocą paznokcie będą prezentować się dokładnie tak, jak sobie to zaplanowałyśmy. Efekty, jakie osiągniemy dzięki pyłkom do paznokci to między innymi dowolny wymyślony wzór, metaliczny połysk czy lustrzane odbicie. Poza pyłkami, w ofercie producentów znajdziemy również ozdoby do paznokci w postaci naklejek pozwalające na osiągnięcie wrażenia refleksu holograficznego.

Ozdoby do paznokci – markowi producenci

Ozdoby do paznokci oraz pozostałe dodatki nadające im wyjątkowy wygląd można znaleźć w ofercie wielu marek, które często są wyspecjalizowane w ich produkcji. Najważniejsi producenci akcesoriów, kosmetyków i ozdób do paznokci to m.in. ABA Group, Christian Louboutin, Indigo, Victoria Vynn, Lit Cosmetics, Paese, Miyo oraz Neonail.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]