etykiety na butelki, etykiety weselne
Robienie zakupów

Niecodzienny prezent ślubny – domowy alkohol z etykietą weselną

Obyczaj ofiarowania prezentów na rozmaite okazje praktykowany jest od tysiącleci i od samego jego początku jednym z najczęściej wręczanych i, nie da się ukryć, równie ochoczo akceptowanych podarunków, jest alkohol. Niemało osób nie wyobraża sobie nie zabrać alkoholu na osiemnastkę, ślub lub urodziny. Jak jednak odróżnić się od reszty, w przypadku, gdy pozostali goście chcą wręczyć to samo?

Spersonalizowane etykiety butelki – wyróżnij się pośród gości

Na weselu napoje wyskokowe nie tylko są postawione na stołach, ale również przyjęło się, że nowożeńcy dają w prezencie swoim gościom butelki z alkoholem podczas pożegnania. Taki podarek jest uważany za rodzaj wdzięczności za przyjazd na ślub. Jednakże taka butelka z wódką może też przerodzić się w cenną pamiątkę, której goście nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Należy spersonalizować butelkę, a można zrobić to zamawiając etykiety na wódkę, na których można dodać informację o imionach nowożeńców, podziękowanie za obecność bądź dacie i miejscu ślubu. Etykiety na butelki można zamówić w przeróżnych wzorach i kolorach, w związku z tym bez problemu można odszukać te, które będą pasować do stylu, w którym urządzane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już tylko od wyobraźni państwa młodych. Rzecz jasna spersonalizowane etykiety na wódkę i inne alkohole można wykorzystać nie tylko z okazji ślubu – są doskonałe na wyróżnienie się na przyjęciu urodzinowym bądź wieczorze panieńskim.

Oznaczaj domowe trunki wymyślnymi etykietami na butelki

Etykietami z indywidualnym nadrukiem można dekorować flaszki w domowej spiżarni. Jeżeli robisz własne nalewki, wina czy soki i dajesz je rodzinie albo kolegom przy różnorodnych okazjach, możesz przystroić je oryginalnymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą walory estetyczne każdej flaszki. Oprócz tego butelki można również oznaczać używając wielobarwnych kapsli i kapturków termokurczliwych.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]