Biżuteria Robienie zakupów

Nieprzemijający urok srebrnej biżuterii

Dowiedz się więcej o biżuterii srebrnej na https://www.bizutik.pl

Jest z nami od wieków i mimo pojawienia się wielu innowacyjnych projektów, w istocie niewiele ewoluowała. Biżuteria wciąż odgrywa tę samą rolę – jest swoistą dekoracją ciała i umożliwia oddanie swojego charakteru. Nic zatem zaskakującego, iż biżuterię tak samo chętnie noszą kobiety i mężczyźni, maluchy i dorośli, osoby z różnych klas społecznych. Niezależnie od tego, które wzory cenimy, niemal zawsze biżuteria jest wykonywana z podobnych materiałów – zazwyczaj ze srebra. Czemu więc srebrna biżuteria jest tak często kupowana? Jak dbać o srebrne przedmioty, żeby wytrzymały przynajmniej pięć dziesięcioleci?

Zdrowa srebrna biżuteria

Głównym plusem srebrnej biżuterii jest bez wątpienia fakt, że jej używanie daje szansę uniknąć wielu dolegliwości. Srebro jest antyseptyczne, zatem noszenie srebrnej biżuterii bywa rekomendowane klientom, którzy w ostatnim okresie przekłuły uszy. Nie wolno zapomnieć również o jego atrakcyjności, która łączy się z dość niewielkimi kosztami zakupu.

Jak troszczyć się o srebrną biżuterię

Srebro wytrzyma wiele czasu, jednak należy odpowiednio je konserwować. Przede wszystkim nie zakładajmy srebrnej biżuterii, gdy wykonujemy jakieś prace – łatwo ją zarysować albo pęknąć w zetknięciu ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria musi również być pielęgnowana w wodzie z denaturatem lub amoniakiem. Należy trzymać ją w pudełku z miękką wyściółką – unikniemy tak zarysowań.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]