Robienie zakupów

Opakowania szklane – słoiki szklane i butelki monopolowe możesz zamówić hurtowo

Potrzebujesz słoików szklanych hurt? Odwiedź tę stronę.

Przetwórstwo żywności jest branżą gospodarki, która póki będzie istnieć człowiek nie zaniknie. Mimo tego, że większością rynku produktów spożywczych rządzą duże koncerny, jest to jednocześnie sektor, w którym znakomicie radzą sobie niewielkie firmy, o ile zachęcą odbiorcę do swojego smakowitego, zdrowego bądź autorskiego produktu. Przeznaczone na sprzedaż pożywienie musi być zapakowane tak, aby towar jak najdłużej zachował zdatność do spożycia, a zatem najlepiej w szklane butelki i słoje. Atutem tego rodzaju opakowań jest to, iż są mniej szkodliwe dla środowiska, ponieważ nadają się do recyklingu.

Hurtowy zakup słoików oraz butelek to metoda redukcji wydatków

Oczywiste jest, iż oferty od dystrybutorów kierowane do odbiorcy indywidualnego odróżniają się zauważalnie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten drugi, nawet jeżeli jest niedużym zakładem produkującym takie artykuły, jak np. konfitury, żurek albo piwo kraftowe, będzie zużywać co roku nie kilkuset pojemników szklanych, ale ilości znacznie wykraczające ponad liczbę paru tysięcy sztuk. Kupno słoików i butelek w hurcie będzie wobec tego dla niego zarówno metodą redukcji wydatków, ponieważ zamawiając towar w hurtowych ilościach zwykle można oczekiwać sporego rabatu od hurtownika, ale też oszczędnością czasu transportu, gdyż jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby firmy nawet na parę miesięcy. Wydatek na hurtowy zakup opakowań szklanych dostrzegalnie zmniejszy się, gdy zamówimy je u polskiego dostawcy butelek i słoików. Dzięki temu także otrzyma towar szybciej.

Co dostaniemy w ofercie dostawcy opakowań ze szkła?

Hurtownicy opakowań ze szkła oferują rozmaitego kształtu i objętości butelki ze szkła (znakomite do rozlewania piwa, soków bądź wina) i słoje. Dowożone są one do zamawiającego na paletach przemysłowych zawierających – w zależności od objętości opakowań – po 400, 1400, a nawet 2700 sztuk wybranego produktu. Przedsiębiorstwa posiadające własne samochody dostawcze mogą również odebrać nabyty towar wprost z magazynu hurtowni. Wraz z słoiczkami bądź butelkami hurtowo można dodatkowo nabyć odpowiednią ilość innych koniecznych elementów, jak korki, kapsle czy nakrętki pasujące do danego typu opakowania.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]