Robienie zakupów

Profesjonalne odświeżacze powietrza

Jeśli szukasz odświeżaczy powietrza, koniecznie sprawdź verdeavis.pl.

Na to, jak nasze mieszkanie będzie oceniane przez odwiedzających go gości, wpływa nie tylko jego wystrój. Równie istotny okazuje się zapach. Niestety, nawet przy utrzymaniu absolutnego porządku, nie uda nam się wyeliminować z domu wszystkich przyczyn nieprzyjemnych woni. Mogą one pochodzić z toalety, kuchni, a także innych pomieszczeń. Na szczęście wachlarz sposobów, dzięki którym możemy ukryć krępujące zapachy, a niekiedy zupełnie je wyeliminować, jest w istocie szeroki. Najlepsze efekty daje stosowanie neutralizatorów zapachu.

Profesjonalne neutralizatory zapachu – w jakiej formie występują?

Neutralizatory zapachu mają przeróżne postacie, dzięki czemu bez problemu dobierzemy je do indywidualnych wymogów. Bardzo popularna postać, w jakiej spotyka się profesjonalne neutralizatory zapachu to koncentrat w płynie. Trzeba rozrzedzić go wodą we właściwej proporcji, a potem przelać do pojemnika z rozpylaczem i użyć w danym pomieszczeniu. Neutralizatory zapachu mają także inne formy – m.in. kostek do pisuaru czy też muszli klozetowej, jak również automatycznych rozpylaczy, uruchamiających się we wskazanych godzinach bądź po wykryciu wskazanego poziomu stężenia jakiejś substancji.

Neutralizatory zapachu – stosowane w dostępnych publicznie toaletach

Profesjonalne odświeżacze powietrza, w przeciwieństwie do preparatów opracowanych z myślą o domowym użytku, są przeznaczone do szerszych zastosowań. Podstawową kategorię ich nabywców tworzą firmy sprzątające. Dzięki ich pomocy mogą w sprzątanych toaletach i innych pomieszczeniach usunąć przykre nuty. Odświeżacze powietrza są też stosowane przez inne firmy – na przykład MOP-y na autostradach, kluby bądź restauracje, a także placówki takie jak szpitale i szkoły i inne podmioty utrzymujące własne, dostępne publicznie ubikacje.

Lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]