Robienie zakupów

Przechowywanie domowych nalewek – balon do wina

Dowiedz się więcej o balonie na wino

Balon do wina to wspaniały podarunek dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do składowania trunków domowej roboty. Jakie objętości posiada gąsior do wina? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Gąsior na wino – niecodzienny podarunek

Dostępny w sklepach balon na wino występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą być użyte jako nieprzeciętny prezent dla bliskiej osoby – baniak do wina wypełniony domowej roboty trunkiem można podarować z okazji urodzin, rocznicy ślubu, imienin, jubileuszu czy obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to również znakomita dekoracja stołu w trakcie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – złotych godów, 18 urodzin, wesela i nie tylko – w ten sposób trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z troską o najdrobniejszy detal gąsior na wino znakomicie sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior na wino – przechowuj domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak na wino o pięciolitrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej porcji trunków. Takie pojemniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chcesz poczęstować gości własnoręcznie wykonanym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki balonom do wina bez problemu przewieziesz apetyczne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych butelek. 5-litrowe balony do wina wytworzone są z solidnego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]