Robienie zakupów

Słoje z kranikiem – doskonałe na imprezy dla dzieci i dorosłych

Tu znajdziesz słój z kranikiem

Od kilku lat trwa renesans popularności słoików. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też robionych na własną rękę przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych deserów i trunków. Dużym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim duże Słoiki z kranikiem, które posiadają mnóstwo zastosowań. Do czego można je zastosować? Gdzie przyda się słój z kranem? Z jakiego powodu warto mieć przynajmniej jedną sztukę w każdym domu?

Słoje z kranikiem do domowych trunków

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest fakt, że świetnie nadają się one do produkcji domowych trunków – takich jak nalewki i likiery. Słoje mają spore pojemności (zazwyczaj są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia wykonanie dość dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika, zaś kranik sprawia, że bez problemu przelejemy gotowy likier do butelek, błyskawicznie i łatwo usuwając zużyty surowiec bez potrzeby używania filtrów i wężyków.

Słoik z kranem do serwowania

Słoik z kranikiem jest świetną ozdobą stołu, na którym go postawimy. To sprawia, że często jest on wykorzystywany do serwowania napojów – głównie podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranikiem doskonale sprawdzi się także w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do podawania oranżad, soków, lemoniad i kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina lub drinków. Jego atutem jest również to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając klarowny napój.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]