Biżuteria Robienie zakupów

Wyjątkowe bransoletki z koralikami

Dowiedz się więcej o bransoletkach z koralikami na www.bizutik.pl/bransoletki-z-koralikami

Bransoletki z koralikami należą do tego rodzaju akcesoriów, które będą odpowiednie na wszystkie spotkania. Mamy możliwość własnoręcznie je zrobić w zaciszu domowym lub nabyć w sklepie. Jednak pierwsze rozwiązanie sprawi, że zrobione przez nas bransoletki będą oryginalne.

Jak zrobić bransoletki z koralikami?

Najpopularniejszym sposobem wykonywania bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa. Za pomocą koralików, zestawu do szycia i szydełka możemy stworzyć unikalną biżuterię. Jest to łatwa technika, która pozwoli uzyskać bransoletki o okrągłym kształcie.Poza tym, w Sieci jest wiele stron, na których możemy obejrzeć tutoriale pokazujące, jak własnoręcznie tworzyć bransoletki z koralikami.

Bransoletki z koralikami – technika Peyote

Metodę Peyote stosujemy, gdy chcemy stworzyć płaską, falowaną biżuterię. Do wykonania tego rodzaju ozdoby potrzebujemy: igły, nici albo żyłki i koralików. Konieczna jest cierpliwość, ze względu na to, że ten sposób jest bardziej czasochłonny od wyżej wymienionej metody szydełkowej.

Bransoletki z koralikami – wzory

Dostępna jest niebotyczna liczba wzorców, którymi możemy posiłkować się przy pracy nad naszą biżuterią. Dzięki technice, mamy możliwość korzystania z wirtualnych schematów, które w dużym stopniu ułatwiają wykonywanie osobistej bransoletki. Do dyspozycji są zarówno modele w jednym kolorze, jak i takie, które zawierają przenikanie barw.Nie każdy ma umiejętności potrzebne do zrobienia biżuterii z koralikami. W takiej sytuacji można znaleźć wiele oryginalnych egzemplarzy w Internecie oraz sklepach stacjonarnych.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]