Robienie zakupów

Zastosowanie i rodzaje czyściw technicznych

Jeśli chcesz kupić czyściwo, zobacz tutaj

Profesjonalne czyściwa techniczne pomagają zachować wysokie standardy czystości w wielu przedsiębiorstwach. Jakie produkty są obecnie dostępne w sprzedaży? Na co wypada zwrócić uwagę przy dobieraniu czyściwa przemysłowego?

W warsztatach i w branży spożywczej – zastosowanie czyściwa przemysłowego

Czyściwa techniczne to wyroby do zadań specjalnych – korzysta się z nich na co dzień w rozmaitych gałęziach gospodarki, np. w branży gastronomicznej, w zakładach przemysłowych, na myjniach, a także wielu pozostałych sektorach przemysłu, gdzie niezastąpione są mocne i absorpcyjne materiały higieniczne. Czyściwo przemysłowe świetnie radzi sobie z kałużami z oleju, wyschniętym brudem, tłuszczem, pyłem, jak również pozostałymi ubrudzeniami oraz rozlanymi cieczami, może także być używane do przecierania szyb czy polerowania delikatnych przedmiotów. Specjalistyczne czyściwa efektywnie zastępują standardowe szmatki, nie podrażniają skóry, a jednocześnie są bardzo elastyczne, chłonne i wytrzymałe

Włókninowe i niepylące się – rodzaje czyściw technicznych

Na rynku znaleźć można różnego rodzaju czyściwa techniczne. Fundamentalny podział rozróżnia czyściwa z papieru i z włókien. Na potrzeby sektora spożywczego opracowano czyściwa przeznaczone do bezpośredniego kontaktu z pokarmami. W sklepie internetowym Verde Avis kupisz artykuły wielozadaniowe, włókninowe do wrażliwych nawierzchni, czyściwa do polerowania nie wytwarzające pyłu, do usuwania mocnych pobrudzeń, jak również produkty w opakowaniach ochronnych, które nie wysychają i stosowane są do oczyszczania rozmaitych nawierzchni bez namaczania ich w wodzie. Najlepszej jakości czyściwa przemysłowe kupić można jako ściereczki na rolce bądź w tradycyjnej formie.

Lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]