Sektor budowlany

Biuro architektoniczne

Jesteś zainteresowany usługami biura architektonicznego Kraków? Zajrzyj tu

Na pewno chciałbyś, żeby w świeżo wybudowanym domu wszystko było takie jak sobie wymarzyłeś. Na sukces podjętych przez Ciebie działań znaczący wpływ ma przede wszystkim to, na jaki projekt domu się zdecydujesz. Dotarcie do najlepszych ofert nie powinno być jednak skomplikowane – projekt może sporządzić pracownia architektoniczna albo, kiedy najważniejszy jest dla Ciebie czas, możesz kupić gotowy projekt. Które wyjście będzie korzystniejsze? Na które z nich postawić?

Nie musisz zlecać projektu w biurze architektonicznym

W sieci niezwykle łatwo znajdziesz mnóstwo projektów domów. Są tam propozycje dla mało wymagających klientów i tych, którzy chcą zyskać bardziej nietypowy dokument. Ich podstawową zaletą okazuje się na pewno cena – najtańsze projekty kupimy jedynie za za trochę więcej, niż 2000 złotych. Poza tym będzie to idealna opcja dla osób, którzy chcieliby kupić dokument jak najprędzej – katalogowe projekty możemy mieć od ręki.

Projekt z biura architektonicznego

Usługi oferowane przez biuro architektoniczne okażą się idealne dla klientów, którzy chcieliby wznieść dom, który będzie odróżniał się wśród innych nieruchomości. Wybierając podobne wyjście możemy być pewni, że projekt będzie taki, jak nam zależy – zanim go sporządzi, projektant dowie się, co jest dla nas najważniejsze.

Biuro architektoniczne – na jaki koszt się przygotować?

Projekt sporządzony przez biuro architektoniczne okaże się niestety dużo bardziej kosztowny od katalogowego – osoby, które go wybiorą muszą przygotować się na wydatek około 200 zł za m2.

Lokalizacja:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]