Robienie zakupów Sektor budowlany

Blacha trapezowa na dach

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o blacha trapez, znajdziesz na https://regamet.pl/blacha-trapezowa/

Blachy trapezowe tworzą odporne pokrycie, są tanie i mogą być używane zarówno w przypadku posiadłości jednorodzinnych, jak i magazynów czy hal produkcyjnych. Dlaczego blacha trapezowa ostatnio bardzo popularna?

Trapez na dach – ekonomiczna a przy tym wytrzymała blacha

Nazwa blachy trapezowej wywodzi od jej kształtu – arkusze mają przetłoczenia w przypominające trapez. Proces jej układania jest bardzo łatwy – poradzi sobie z tym każda ekipa budowlana. Budulec ten jest ceniony również z uwagi na walory ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i robocizna nie pociągają za sobą wysokich kosztów. Z uwagi na niską cenę artykułu i prosty montaż, blacha trapezowa jest coraz szerzej wykorzystywana do wykonywania pokryć dachowych i może być znakomitą alternatywą dla kosztowniejszej blachy na rąbek. Rozwiązanie to charakteryzuje się długą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową może wytrzymać w dobrej formie przez kilkadziesiąt lat. Do tego jest bardzo lekki, posiada wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne i negatywne czynniki atmosferyczne.

Gdzie może być wykorzystana blacha trapezowa?

Blacha trapezowa bardzo dobrze sprawdzi się jako pokrycie dachu domu jednorodzinnego o prostej bryle, przykładowo w stylu minimalistycznym. Najlepiej wygląda na obiektach z dachem o sporej powierzchni, pasuje zarówno do domów drewnianych, jak i murowanych. Może być także używana wszędzie tam, gdzie z rozmaitych okoliczności nie można stosować tradycyjnych, ceramicznych dachówek. Trapez na dach będzie również wspaniale prezentować się jako uwieńczenie składów, wiat bądź budynków gospodarczych. Blachę trapezową dachowe dachową wypada kupować bezpośrednio od producenta. Dzięki temu mamy gwarancję, że towar jest najwyższej klasy i spełni nasze oczekiwania. Producenci oferują bogatą gamę barw blach trapezowych, jak również akcesoria dodatkowe, m.in. rynny dachowe.

Lokalizacja:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08