Robienie zakupów Sektor budowlany

Co warto wiedzieć o drewnianych drzwiach wewnętrznych?

Szukasz nowoczesnych drzwi wewnętrznych drewnianych? Skieruj się tutaj

Drzwi drewniane to wciąż popularne rozwiązanie, stosowane zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i pokojach zaprojektowanych w tradycyjnym tonie. Jakie są atuty drzwi drewnianych? Prezentujemy najistotniejsze parametry oraz wariant produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane z mahoniu, sosny oraz dębu

Drewno to ekologiczny materiał, który odpowiednio konserwowany może przetrzymać w bardzo dobrej kondycji nawet kilkadziesiąt lat, a wykorzystany jako detal aranżacji mieszkania sprawia, iż jest ono przytulne i bardziej intymne. Obecna technologia umożliwia doskonałe dopasowanie cech drewna z wymogami współczesnego nabywcy, co skutkuje powstaniem drzwi cechujących się eleganckim wyglądem i znaczną ergonomicznością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane odznaczają się niewielkim poziomem rozszerzalności (czyli nie deformują się) i odpowiednią izolacją cieplną. Możliwość pomalowania ich zewnętrznej powierzchni każdym kolorem, lakierem bądź bejcą powoduje, że tego rodzaju drzwi zauważymy w wnętrzach wszelkiego typu – zarówno zaaranżowanych w nowoczesnym, minimalistycznym stylu, jak i domach utrzymanych w stylistyce retro. Na rynku znajdziemy drzwi drewniane wykonane z sosny, mahoniu czy dębu, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, impregnowane lakierami na bazie wody, wersje z progiem lub bez oraz sporo innych typów, które zachwycają estetyką i doskonale wyglądają przez wiele lat.

Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane zamówisz także na wymiar

Potrzebujesz założyć w swoim mieszkaniu albo sali konferencyjnej firmy skrzydła drzwiowe o niekonwencjonalnym formacie lub niestandardowych wymiarach? Zastanawiałeś się nad drzwiami drewnianymi na wymiar? A może snujesz marzenia o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takim przypadku rekomenduje się zaufać kompetentnym przedsiębiorstwom, które oferują bezpłatny pomiar, fachowe konsultacje, a także opcję wykonania projektu na indywidualne zamówienie. Oknostol oferuje drzwi najwyższej jakości, jednocześnie gwarantuje 5-letnią gwarancję na swoje produkty. Drzwi wewnętrzne drewniane można dostosować do najróżniejszych potrzeb klienta i np. wypełnić je szybami – m.in. szkłem ornamentowym, witrażowym czy bezpiecznym, co wyraźnie podnosi ich estetykę i walory użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane bywają też zaopatrzone w zamek z wkładką, a drzwi do WC – w zamek łazienkowy.

Lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]