Sektor budowlany Usługi

Jakie usługi oferuje projektant wnętrz?

Odszukaj fachowców, którzy wykonają projekty wnętrz mieszkań Kraków

To, jak prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma ogromny wpływ na nasz nastrój. Należy zatem zadbać o to, żeby wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Aranżacja wnętrz zdaje się być nieskomplikowane, jednakże często okazuje się, że aby wykonać ją bezbłędnie, potrzebne są konkretne umiejętności. Stawka jest ogromna – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym spędzimy kilka albo nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi otrzymujemy opiekę profesjonalisty na wszystkich etapach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz są w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To ważne, gdyż optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga dużej wiedzy, którą można nabyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach jednego zlecenia opracowywane są zwykle 3 projekty wnętrz – budowlany, wykonawczy i koncepcyjny.

Nie tylko projektowanie wnętrz – inne usługi

Usługa architekta wnętrz w wielu przypadkach nie kończy się tylko na przygotowaniu projektów. Żeby jego sugestie zostały zrealizowane, zazwyczaj potrzebny jest także nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu materiałów (bądź ich wytypowaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza wykonaniem projektów mieszkań, architekt oferuje również wsparcie przy doborze nieruchomości, w kompetentny sposób szacując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]