producent okien drewnianych
Sektor budowlany

Klasyka czy awangarda – producent okien drewnianych

Ekologiczne okna drewniane są niezwykle wytworne i funkcjonalne. Pasują do każdej konstrukcji – od zabytkowych nieruchomości po współczesne wnętrza. Z jakich materiałów producent okien drewnianych wytwarza swoje produkty i co przesądza o ich popularności?

Producent okien drewnianych – zainwestuj w okna tworzone z wykorzystaniem innowacyjnych technologii

Okna drewniane gwarantują brak strat ciepła, ponieważ wytwarzane są przy użyciu zaawansowanych technik. Producenci okien drewnianych dodatkowo je impregnują, a mycie jest bezproblemowe. Okna drewniane zapewniają doskonałe wrażenia wizualne, mają błyszczącą powierzchnię, eleganckie rączki. Mogą być wyprodukowane zarówno z drewna miejscowego – na przykład modrzewia, jak i rodzajów zagranicznych (meranti). Klasyczne gatunki w połączeniu z innowacyjnymi metodami sprawiają, że okna drewniane są tak często nabywane w Polsce.

Producent okien drewnianych – ramy możesz samodzielnie odnawiać

Producent okien drewnianych z reguły gwarantuje system antywłamaniowych okuć, zapewnia ochronę przed silnym promieniowaniem słonecznym oraz komfort. Organiczne drewno posłuży przez długi czas, ponieważ można samodzielnie je konserwować. Oczywiście producent okien drewnianych wytwarza także estetyczne drzwi, świetne do zabytkowych budowli lub współczesnych nieruchomości. Drewno sprawdza się przy remontowaniu zabytków – to materiał naturalny i absolutnie ekologiczny. Remontując wnętrze warto zatem wybrać szlachetne, odporne i gustowne materiały drewniane.

Lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]