Robienie zakupów Sektor budowlany

Kontenery budowlane – hakowe, rolkowe i samowyładowcze

Nie szukaj już więcej! Tu znajdziesz kontener otwarty

Kontenery na gruz mają bardzo ważną funkcję w czasie prowadzenia robót remontowo-budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem usunięcie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i pozostałych pracach. Jakie rodzaje kontenerów budowlanych są dostępne na rynku? Gdzie można je zamówić?

Kontener na odpady budowlane – wybierz wysoką jakość

Na rodzimym rynku wytwórstwem wytrzymałych i pojemnych kontenerów stalowych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Z tego typu pojemników korzystają nie tylko firmy budowlane, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się użyczaniem kontenerów stalowych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które oprócz resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz ceglany i betonowy oraz wszelkiego typu pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży znajdziemy dużo typów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, muldy asymetryczne i symetryczne, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, kontenery otwarte, z pokrywą oraz wiele innych modeli. Pośród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najpopularniejsze są modele samowyładowcze, rolkowe, a także hakowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. Zależnie od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener z pokrywą. Na placach budowy często wykorzystywane są też kontenery do transportu surowców sypkich – w głównej mierze są to modele samowyładowcze, które można błyskawicznie opróżnić.

Lokalizacja:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]