Sektor budowlany Usługi

Marzysz o wygodnym domu? Zleć projekt pracowni architektonicznej

Projekty budowlane Kraków. Sprawdź, kto potrafi to przygotować.

Biuro projektów świadczy szerokie spektrum usług – realizuje marzenia klientów prywatnych, którzy chcą osiedlić się w funkcjonalnym i komfortowym domu, ale też adresuje swoją ofertę do instytucji publicznych czy przedsiębiorstw. Architekt może wykonać pełny projekt budynku, a następnie aktywnie sprawować kontrolę nad rozwojem prac, zaprojektować bieg instalacji wewnątrz posiadłości, zaplanować odbudowę domu lub wystąpić z propozycją aranżacji już istniejących domów.

Jak pomoże Ci doświadczone biuro projektowe?

Szukasz kreatywnych, nowatorskich projektów budowlanych? Pragniesz, żeby Twój dom wyróżniał się na tle innych budowli w mieście? A może potrzebujesz przemyślanego konceptu, który sprawi, iż Twój dom będzie wygodny, a równolegle funkcjonalny? Zgłoś się do naszego biura projektowego! Pośród projektów dostępne są zarówno te inspirowane ponadczasową stylistyką, jak i plany zgodne z obecnymi trendami w aranżacji przestrzeni.

Pracownia architektoniczna – co pomogliśmy zaaranżować

W portfolio posiadamy zarówno projekty wnętrz mieszkań, domków jednorodzinnych, jak i budynków publicznych oraz wnętrz komercyjnych. Wykonane realizacje obejmują między innymi biura, budynki rekreacyjne, mieszkania pod wynajem czy zakłady opiekuńczo-lecznicze. Kompozycja przestrzeni i styl projektu dopasowywany jest do specyfiki konkretnego budynku, jak również indywidualnych potrzeb zamawiającego. Nasze biuro projektowe może też opracować plan funkcjonalnych i obszernych garderób, które umożliwią optymalne zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu bądź domu.

Lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]