Sektor budowlany

Okna energooszczędne – dobra inwestycja

Jeśli potrzebujesz okien energooszczędnych, koniecznie sprawdź www.oknostol.com.pl

Wysokiej klasy okna energooszczędne to najważniejszy element, o którym należy pamiętać przy termomodernizacji nieruchomości. Najbardziej sprawdzają się okna drewniane, które u producentów odnajdziemy w rozmaitych wersjach. Jak są zaprojektowane i co zapewniają?

Okna energooszczędne – znakomite atrybuty izolacji cieplnej

Drewniane okna skonstruowane są z naturalnych surowców – na przykład dębu i modrzewia. Wyróżniają się znakomitymi właściwościami, dzięki czemu dotrzymują kroku swoim odpowiednikom z PCV. Modernizując dom przed sezonem grzewczym, powinniśmy zwrócić baczną uwagę na szczelność stolarki okiennej. Gwarantuje to nie tylko brak strat ciepła, ale również oszczędność opału. Czynnik przepuszczalności cieplnej musi być odpowiedni (tj. poniżej 0,8 W/m2), bo tylko w takim przypadku w mieszkaniu zapanują komfortowe warunki. Ogrzane powietrze zostaje w budynku, a przez szpary nie przedostaje się zimno z zewnątrz.

Okna energooszczędne – kup dźwiękochłonne okna drewniane

Podejmując się ocieplenia budynku zweryfikujmy kolejny ważny parametr – wskaźnik tłumienia hałasu. Jeśli chcemy cieszyć się wyjątkową ciszą w budynku – postawmy na zespolone okna drewniane. Bardzo ważne są też precyzyjne uszczelki okienne – uniemożliwiają przenikanie zimna i hałasów. Warto więc postawić na drewniane okna energooszczędne, ponieważ innowacyjna technika gwarantuje pozbycie się kłopotliwego zgiełku oraz oszczędność opału.

Lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]