Robienie zakupów Sektor budowlany

Producent drzwi wewnętrznych – drewniane produkty standardowe i na wymiar

Uzyskaj więcej informacji o drzwi wewnętrzne producent

Oknostol jest przedsiębiorstwem, które może pochwalić się wieloletnią praktyką w wytwarzaniu wszelkiego typu modułów drzwi i okien drewnianych. Okres funkcjonowania na rynku spowodował, że jego specjaliści gwarantują odbiorcom wysoką jakość usług oraz dostarczanych produktów. Ramy okienne firmy Oknostol cechuje nie tylko ich trwałość, ale również najwyższa ergonomia, osiągnięte za sprawą wykorzystania podczas ich produkcji nowoczesnych technologii. Oprócz okien Oknostol oferuje też drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o świetnych parametrach. Przy planowaniu, wytwarzaniu oraz montażu elementów stolarki otworowej ekspertami firmy kieruje dbałość o zachowanie kilku wartości: zadowolenia klienta, absolutnego bezpieczeństwa produktów, ich najwyższej jakości oraz pełnej wygody eksploatacji.

Oknostol – producent drzwi i okien z Małopolski

Oknostol jako producent okien oraz drzwi drewnianych wyróżnia się ogromną dbałością o jakość własnych produktów. Drzwi drewniane na wymiar proponowane przez to przedsiębiorstwo to bardzo dobre rozwiązanie dla klientów, którzy poszukują niecodziennych, ale nieprzeciętnie funkcjonalnych i solidnych produktów. Gwarantują one domownikom najwyższy komfort – skutecznie odgradzają od hałasu z zewnątrz oraz są znakomitą izolację termiczną, co jest nie bez znaczenie nie tylko zimą, ale też podczas letnich upałów. Ten producent drzwi drewnianych niezwykle dużą wagę przykłada też do kwestii bezpieczeństwa swoich produktów, w związku z tym są one zaopatrzone w systemy antywłamaniowe. Całość uzupełnia ich oryginalny, przyciągający wzrok wygląd. Drzwi drewniane Oknostol wytwarzane są zawsze z surowców wysokiej jakości, więc utrzymują przez długi okres zarówno walory wizualne, jak i swoją funkcjonalność.

Producent drzwi drewnianych – nieodpłatne doradztwo

Ten wytwarzający drzwi wewnętrzne małopolski producent daje się zauważyć także na polu kontaktów z klientami. Wszyscy, którzy korzystają z usług Oknostol otrzymują darmowe doradztwo przy wyborze właściwego modelu drzwi oraz pomiar w domu, dzięki któremu zamontowanie drzwi odbędzie się bez żadnych problemów. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast możliwość zlecenia wykonania drzwi drewnianych na wymiar na podstawie ich spersonalizowany szkicu, znakomicie dostosowanych do ściśle sprecyzowanej wizji. Dotyczy to nie tylko szerokości drzwi, ale także sposobu wykończenia skrzydła oraz ościeżnicy.

Lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]