Robienie zakupów Sektor budowlany

Trafny wybór dla nowoczesnego domu – drzwi zewnętrzne drewniane

Potrzebujesz drzwi dwuskrzydłowych zewnętrznych? Wejdź na https://www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-zewnetrzne-drewniane/

Drzwi zewnętrzne mają sporo funkcji – strzegą przed włamaniem się osób niepowołanych, oddzielają od szumu docierającego z dworu i chronią mieszkanie przed niekorzystnym oddziaływaniem czynników atmosferycznych. Kiedy kupić drzwi dwuskrzydłowe? Czemu warto wybrać drewniane drzwi zewnętrzne?

Drzwi wejściowe – połączenie tradycji z nowoczesnością

Zakup drzwi zewnętrznych to jeden z najpoważniejszych wybór, który musi dokonać każdy właściciel domu. Drewniane drzwi wejściowe od lat cieszą się ogromną popularnością, ze względu na swoje cechy i trwałość. Ekologiczny surowiec świetnie się prezentuje i można go wykończyć na kilka sposobów. Prawidłowo wykonane drewniane drzwi zewnętrzne cechują się niewysokim współczynnikiem przenikania ciepła i są energooszczędne, co sprawia, iż rachunki za ogrzewanie są znacznie niższe, a mimo wszystko w domu odczuwamy komfort cieplny. Kupując drzwi do domu należy rozważyć modele o grubości 68 mm albo 92 mm. Wyjątkowym powodzeniem cieszą się ocieplane drzwi zewnętrzne wykonane z drewna klejonego trójwarstwowo, dzięki swoich cech – są one odporne na uszkodzenia mechaniczne i odkształcenia, dlatego doskonale nadają się do zabudowy jednorodzinnej. Nowoczesne zewnętrzne drzwi drewniane są wyposażone w uszczelki najnowszej generacji.

Drzwi drewniane dwuskrzydłowe na wymiar

W sprzedaży można znaleźć też drzwi drewniane na wymiar, które są konieczne w razie posiadania niestandardowych otworów na drzwi. Natomiast drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe to oferta dla osób, które kładą nacisk na nieprzeciętny design. Jeśli szukamy drewnianych drzwi wejściowych dwuskrzydłowych na wymiar, warto zlecić ich produkcję przedsiębiorstwu, które wykonuje spersonalizowane wzory na zlecenie, a zarazem daje kilkuletnią gwarancję na swoje wyroby. W drzwi drewniane można wstawić efektowne szyby, np. ornamentowe. Kupujący mogą też wybierać spośród wielu rodzajów szyldów. Oprócz zalet estetycznych, wypada także podkreślić pozostałe przymioty, którymi znamionują się dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne. Są one trudne do wyłamania, bowiem w dzisiejszych czasach coraz częściej zaopatrzone są w systemy antywłamaniowe. Zapewnia to mieszkańcom odpowiednie bezpieczeństwo. Drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe mają także wielopunktowy zamek listwowy, a klient może zdecydować się na niski próg drewniany lub aluminiowy. Obecnie w toku wytwarzania drewnianych drzwi wejściowych korzysta się z najlepszej jakości środków impregnujących, które zabezpieczają ich powierzchnię przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych.

Lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]