Sektor budowlany

Wynajem szalunków – dlaczego warto?

Jesteś zainteresowany korzystną ofertą wynajmu szalunków? Nie czekaj! Wejdź na abcszalunki.pl

Szalowanie to jedna z najczęściej wykorzystywanych na budowach technik. Na czym się opiera? Szalunek to pewnego typu forma, do której wylewany jest cement – zazwyczaj przy wznoszeniu fundamentów. Szalunki zwykle budowane są ze sklejki, ale łatwo zaobserwować też konstrukcje wykonane ze stali, a niekiedy również plastiku. Innymi niezbędnymi częściami szalunków są dźwigary oraz podpory, które umożliwiają osiągnięcie odpowiednich rezultatów. Jednak ze względu na wysokie koszty nie zawsze firmy budowlane posiadają swoje szalunki. Gdy okażą się potrzebne, mają szansę wszak po prostu je wypożyczyć – szczególnie, iż wynajem szalunków to obecnie bardzo popularna usługa.

Zakup czy wynajem szalunków?

Zakup własnych szalunków będzie dobrym pomysłem dla przedsiębiorstw często przyjmujących zadanie wykonania fundamentów, gdyż jak przed chwilą wspomnieliśmy, są one w tym celu niezbędne. Jeśli zaś wykonywanie fundamentów nie jest najważniejszą usługą danej firmy, warto rozważyć zalety, które daje nam wynajem szalunków. Czemu powinniśmy na niego postawić? Przede wszystkim z powodów ekonomicznych – wypożyczenie szalunków parę razy w roku okaże się bardziej opłacalne niż ich kupno. Warto nadmienić także o funkcjonalności, gdyż przechowywanie sporadycznie wykorzystywanych szalunków może powodować pokaźne wydatki.

Wynajem szalunków – jak wybrać?

Jeżeli postawimy na wynajem szalunków, powinniśmy dobrze przemyśleć to, która firma nam je dostarczy. W jaki sposób ją wybrać? Warto wybrać ofertę firmy specjalizującej się w sprzedaży sklejki dla ekip budowlano-remontowych – dzięki temu zyskamy pewność, że szalunki okażą się wytrzymałe oraz funkcjonalne. Naprawdę istotna okaże się również obsługa klienta – w sytuacji, gdy zbliża się termin startu robót nie możemy pozwolić sobie na opóźnienia. W przypadku wątpliwości dobrze natomiast wejść do sieci, by dowiedzieć się, co o usługach konkretnego przedsiębiorstwa sądzą wcześniejsi klienci.

Lokalizacja:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]