blachy na rąbek, panele dachowe na rąbek
Robienie zakupów Sektor budowlany

Zastosowanie nowoczesnych pokryć dachowych

Panele dachowe na rąbek to coraz popularniejszy typ pokrycia dachowego. Czym się odróżnia od innych materiałów wykończeniowych? Czemu warto w nie zainwestować? Opisujemy blachy na rąbek stojący i możliwości ich użycia.

Panele dachowe na rąbek – do różnych stylów architektonicznych

Blachy na rąbek zyskują coraz szersze grono sympatyków, dlatego że doskonale łączą ergonomiczność z walorami estetycznymi. Wytrzymałą i bardzo dobrze prezentującą się blachę na rąbek stojący stosuje się zarówno w współczesnych budowlach, jak i obiektach budowlanych, w których konieczna jest zmiana paneli dachowych. Ten materiał wykończeniowy może być położony na dachach dwuspadowych oraz płaskich, ale też tam, gdzie więźba jest zawiła. Panele dachowe na rąbek są przywożone na miejsce budowy w formie niedużych arkuszy. Znamionują się nieskomplikowanym i jednocześnie błyskawicznym montażem. Takie pokrycie dachowe doskonale pasuje do najrozmaitszych stylów architektonicznych (na przykład do stylu dworkowego lub minimalistycznego), a jednocześnie jest mocne i odporne na korozję.

Nowoczesne pokrycia dachowe – zminimalizuj koszty budowy

Blacha na rąbek stojący przewyższa tradycyjne dachówki pod względem trwałości oraz wykorzystanej technologii. Panele te są wykonywane z grubej blachy, a następnie wykończone specjalną warstwą dającą osłonę przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi, jak m.in. promieniowanie słoneczne bądź śnieg i deszcz. Blacha na rąbek stojący jest do kupienia w licznych modelach, co umożliwia dopasowanie jej do wymyślnej wizji projektanta. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się ponadto do zminimalizowania kosztów związanych z budową – zdecydowanie zmniejszają liczbę ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Decydując się na użycie paneli dachowych na rąbek, warto zaopatrzyć się w ten budulec bezpośrednio w sklepach firmowych.

Lokalizacja:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08