obóz tenisowy, szkoła tenisa Kraków
Hobby i rozrywka Sport, rekreacja, hobby

Obozy tenisowe

Wakacje to czas, który można spędzić w domu, oglądając po kolei programy w telewizji. Możesz też spędzić je aktywnie. Jedną z propozycji spędzenia wolnych miesięcy jest wyjazd na tenisowy obóz.

Obóz tenisowy – ciekawie i w ruchu

W czasie obozu tenisowego możemy wybrać odpowiedni dla siebie kurs nauki tego sportu. Najczęściej zajęcia odbywają się czteroosobowych grupach po 3 h treningu w każdym dniu. Poza tym, uczestnicy uczęszczają do Aqua Parku oraz grają w laserowego paintballa i biorą udział w innego rodzaju zabawach. Nie zabraknie też zwiedzania muzeów i lokalnych zabytków. Zaś w czasie kilkugodzinnego rajdu można podziwiać lokalną przyrodę.

Dokąd pojechać na obóz tenisowy?

To nieprawda, że najlepsze wakacje to wyjazdy za granicą. Aby przeżyć niezwykłe przygody nie trzeba być na drugim końcu świata. Równie magicznie może być w Beskidach. Właśnie tam organizowane są najpopularniejsze obozy tenisowe.

Do kogo kierowane są obozy tenisowe?

Obozy tenisowe kierowane są między innymi do dzieci. Świetnie bawić się będą zarówno nastolatki, jak i mniejsze dzieci. Istnieją również oferty dla rodziców z dziećmi.

Lokalizacja:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]