Sport, rekreacja, hobby Turystyka

Wyprawy w góry – trekkingi górskie w najlepszym wydaniu

Najkorzystniejsza oferta wypraw w góry znajduje się tu

Uwielbiasz zastrzyk adrenaliny oraz ekstremalne dyscypliny sportu? Jeżeli jesteś aktywnym turystą ceniącym świetnie przygotowane i bezpieczne wycieczki w towarzystwie kompetentnych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawej odsłonie

Exploruj.pl zaprasza na wyprawy, których celem są szczyty prawie wszystkich kontynentów. Oferta skierowana jest do sympatyków górskiej turystyki, zarówno zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy preferują dynamiczne spędzanie wolnego czasu i zdobyły już pewne doświadczenie w tego typu wyprawach. By uczestniczyć w wyprawie konieczny jest odpowiedni stan zdrowia, a także mocna kondycja fizyczna. Organizowane przez nas wyprawy w góry dzielimy na trzy warianty o odmiennym szczeblu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Ostatni typ to propozycja dla turystów wyróżniających się sprawnością fizyczną, które zdobyły już doświadczenie w wypadach na szczyty gór wyższych niż 4000 m nad poziomem morza. Wysokim stopniem trudności cechują się wyprawy bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o dużej wytrzymałości i ogromnych umiejętnościach.

Z jakiej przyczyny powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują intensywne doznania. Pozwalają zarazem zrealizować marzenia oraz poznać swoje reakcje w ciężkich okolicznościach. Exploruj.pl korzysta z kompetentnych przewodników oraz liderów, którzy nie tylko poznali na wylot naturę górskiego terenu, ale również chętnie dzielą się posiadanym doświadczeniem z uczestnikami wyprawy. Potrafią oni także zminimalizować prawdopodobne zagrożenie w ekstremalnych przypadkach. Firma oferuje wyprawy m.in. na pasmo Riła, w Dolomity i Alpy.

Lokalizacja:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]