Usługi z zakresu finansów

Flobo – polska aplikacja do automatycznej obsługi należności

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości dotyczących automatycznej księgowości? Zajrzyj na flobo.io

Właściciele firm bezustannie poszukują narzędzi, które pomogą im w łatwy sposób obniżyć koszty działalności, a jednocześnie zredukować czas zarezerwowany na wykonywanie części procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale także obsługuje windykację zaległych należności.

Jak działa Flobo – aplikacja do automatycznej obsługi należności

Automatyczne księgowanie przelewów w aplikacji Flobo możliwe jest dzięki zintegrowaniu tego narzędzia z programem fakturowym oraz rachunkiem bankowym firmy. Flobo zbiera dane o wydanych fakturach, a potem obserwuje czy pojawiły się przelewy od kontrahentów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym firma ma rachunek, umożliwia aplikacji rozróżnienie konkretnych płatników, bo każdy z nich posiada przypisany własny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należności. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy uciążliwy obowiązek manualnego księgowania przelewów, co pozwala mu skupić się na realizowaniu pozostałych ważnych dla powodzenia firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi oczekiwania nie tylko ogromnych podmiotów, ale także i tych mniejszych, które każdego miesiąca obsługują tylko sto faktur. Flobo ma jeszcze jedną przydatną funkcję, niesłychanie pomocną tym przedsiębiorcom, którzy nieustannie natrafiają na problemy z nieterminowymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji należności.

W jakich przypadkach sprawdzi się Flobo – aplikacja do automatycznej obsługi należności

Nie jesteś przekonany czy aplikacja Flobo to przydatna usługa dla firmy, którą prowadzisz? Flobo oferuje kilka modeli automatycznej obsługi należności, pośród których znajdziesz tę, która idealnie zaspokoi Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez trudu księguje należności abonamentowe, toteż doskonale zda egzamin w uczelniach językowych bądź prywatnych, a więc tam, gdzie wpłaca się czesne. Z Flobo skorzystać mogą również hostele, hotele, a nawet biura podróży – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i dokonywane w ustalonych transzach. A co z firmami oferującymi przeróżne usługi? Gdy firma za wykonanie usługi żąda płatności z góry, Flobo będzie nadzorować przelewy do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]