Usługi z zakresu finansów

Robot księgowy dla biur podróży

Obsłuży i rozliczy należności za wycieczki.

 • Na bieżąco rozlicza przelewy za wycieczki
 • Skutecznie przypomina klientom o należnościach
 • Wspiera księgowość w żmudnych czynnościach

Dlaczego biuro podróży powinno mieć swojego robota księgowego?

Robot księgowy dla biur turystycznych pozwoli zautomatyzować rozliczenia za wycieczki kupione przez Twoich klientów. W ten sposób oszczędzisz czas i znacznie lepiej zorganizujesz pracę firmy.

Najważniejsze funkcje:

 1. Automatyczne księgowanie przelewów za zamówione wycieczki – Flobo na bieżąco monitoruje i księguje płatności za wycieczki w modelu jednej lub kilku transz.
 2. Przypomnienie uczestnikom wycieczek o płatności – robot może kontaktować się z osobami, które dokonały rezerwacji za pomocą wiadomości e-mail lub SMS. W przypadku braku płatności, automatycznie przypomina klientom o nieopłaconej rezerwacji.
 3. Obsługa faktur kosztowych – dokumenty są automatycznie wprowadzane do systemu z wiadomości e-mail, a następnie analizowane pod kątem poprawności i zasadności wystawienia.

Robot księgowy dla biur turystycznych to narzędzie monitorujące płatności 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Swoje zadania wykonuje ekspresowo i bez pomyłek, o które nietrudno przy powtarzalnej i często monotonnej pracy zlecanej pracownikom.

Zalety robota księgowego dla biur turystycznych

Jakie są najważniejsze zalety robota księgowego dla biur turystycznych?

 • Oszczędność czasu – koniec z powtarzającymi się, monotonnymi zadaniami. Twoi pracownicy zyskują czas na pracę w obszarach, których nie da się zautomatyzować.
 • Większa kontrola nad finansami firmy – stan rozliczeń za faktury znany jest na bieżąco. Skuteczne egzekwowanie płatności wpływają na lepszą kondycję finansową firmy.
 • Gotowość na rozwój biznesu – wprowadzenie automatyzacji pozwoli obsłużyć większą liczbę klientów przy mniejszym niż dotychczas nakładzie pracy. Robot księgowy działa tak samo szybko i dokładnie niezależnie od tego, ilu klientów obsługuje.

Robot księgowy dla biur turystycznych – jak to działa?

Niezawodny moduł rozliczeń robota Flobo na bieżąco monitoruje przelewy wpływające na konto i na ich podstawie odnotowuje m.in. status rezerwacji lub wysyła przypomnienia o płatności. Robot może rozliczać należności na 2 sposoby:

 • obsługując specjalny rachunek do wpłat mass collect – jest to rozwiązanie świadczone przez banki, dlatego będziesz zobowiązany założyć taki rachunek samodzielnie;
 • obsługując wpłaty w modelu pośrednictwa finansowego – Flobo zapewni Ci specjalne rachunki. Następnie zaksięgowane wpłaty będą przelewane na wskazany rachunek klienta.

Sprawdź też inne konfiguracje, w których dostępny jest Flobo: robot księgowy w wersji podstawowej, robot księgowy dla szkół prywatnych.

Źródło tekstu: https://flobo.io/robot-ksiegowy-dla-biur-podrozy/