Usługi

Agencja detektywistyczna – zespół profesjonalistów

Usługi detektywistyczne cieszą się ostatnio coraz większą popularność – dzięki nim można uzyskać dowody do postępowań sądowych, odszukać cenne informacje na temat pracowników, jak również członków rodziny. Doświadczone biuro detektywistyczne świadczy kompleksowe usługi i umożliwia sprawdzenie m.in. zasadności wystawienia zwolnienia lekarskiego, warunków sprawowania pieczy nad małoletnim, wierności małżonka czy ustalenie źródeł dochodu. Biura detektywistyczne zatrudniają doświadczonych pracowników posiadających specjalistyczną wiedzę z zakresu prawa czy nowych technologii, dzięki którym pozyskanie cennych informacji jest bez wątpienia prostsze.

Firma detektywistyczna – kto najczęściej korzysta z jej usług?

Do firm detektywistycznych zwykle zgłaszają się osoby chcące wykazać niewierność żony lub męża i przedstawić je w sądzie w charakterze dowodu w sprawie rozwodowej. Wielokrotnie zdarzają się także zlecenia dotyczące ustalenia miejsca przebywania dziecka będącego ofiarą uprowadzenia rodzicielskiego. Rozległe spektrum usług oferowanych przez profesjonalne agencje detektywistyczne powoduje, że z ich pomocy korzystają nie tylko osoby prywatne, ale również firmy, które chcą zweryfikować swoich pracowników. Jest to popularne szczególnie w przypadku zawierania kontraktów z tzw. klauzulą poufności (zobowiązującej zatrudnionego do zachowania tajemnicy przedsiębiorstwa) albo umów o zakazie konkurencji.

Biuro detektywistyczne – dlaczego warto zaufać profesjonalistom?

Firma detektywistyczna posiada specjalistyczne wyposażenie, które umożliwia w efektywny i szybki sposób uzyskać niezbędne informacje. Są to m.in. profesjonalne aparaty, lokalizatory GPS czy kamery. Ich pracownicy mają także doświadczenie w sprawdzaniu ksiąg sądowych. Raport sporządzony przez detektywa to niezbity dowód, który można wykorzystać w przypadku rozprawy sądowej.